Співачка Аліна Гросу кардинально змінила імідж, підстриглася та зробила чубчик: новому коханому подобається

Нещодавно відома українська співачка, яка полюбилася слухачам ще з дитинства, Аліна Гросу, зробила приємний подарунок своїм фанатам: дівчина підтвердила стосунки з Романом Полянським.

Новий кліп

У рамках маркетингової компанії вона опублікувала кадри з її нового кліпу “Полотенца”. І так сталося, що користувачі, які запідозрили молодих людей у романі, напряму запитали в співачки про статус їх стосункі, і дівчина підтвердила здогадки.

Нова зачіска

Співачка опублікувала знімки, на яких вона позує зі своїм коханим на одній зі столичних дахів – пара приходила на радіостанцію. Мабуть, новий дует і нові відносини надихнули Аліну також і на нову зачіску – співачка зробила каре і додала чубок.

Роман Полянський

Романа Полянського називають новою зіркою російського кінематографа і театру. Чарівні персонажі в його виконанні запам’ятовуються з перших хвилин оповідання, але не завжди вони виявляються позитивними героями. Артист в кожному з них знаходить частинку себе, інакше, як він вважає, неможливо правдоподібно розкрити образ.

Нагадуємо, що у 2019 році в творчому житті Романа з’явилася нова сторінка. Актор знявся у відвертому кліпі української виконавиці Аліни Гросу. За словами співачки, Полянський втілив на екрані образ чоловіка, поруч з яким хочеться розкриватися з яскравою боку. Кліп сподобався не тільки шанувальникам артистки, але і поціновувачам творчості Романа. Певно тоді між зірками і зародилася іскра, яка переросла у роман та плодовитий творчий дует.

Так, здається, що разом з зізнанням про роман, дівчина вирішила змінитися сама, адже відкрилася нова сторінка її життя.

Популярне зараз

Схожі новини