Середа, 3 Березня, 2021

Зірка проекту “МастерШеф” розповіла про втрату дитини: халатність лікарів зруйнувала три життя

Як сталося, що абсолютно здорова вагітна жінка не змогла народити дитину? І хто став причиною трагедії?

Переможниця популярного кулінарного шоу, яке транслюється на каналі “СТБ” більше десяти років, а також суддя “МастерШеф” Єлизавета Глинська вперше розповіла про особисту трагедію.

Лікарська халатність

Вона пережила втрату дитини в 25-річному віці. Єлизавета Глинська у програмі “Життя відомих людей” зізналася, що через медичної помилки під час пологів втратила первістка. Як виявилося, дівчині давали таблетки, щоб викликати пологи і не одну, а цілих три. За словами кондитера, трагедія сталася тому, що жінка, яка працює в пологовому будинку, хотіла, щоб Єлизавета швидше народила. Їй потрібно було здати зміну і отримати за неї гроші. Через недбалість лікарів у знаменитості відкрилася внутрішня кровотеча, вона рвала кров’ю під час пологів.

Втрата дитини трансформувала Єлизавету та назавжди змінила її життя.

Криза у сімейному житті

Глинська розповіла, що її напівмертву довели до родового процесу і дитини діставали щипцями, у нього було задуха пуповиною і нічого не можна було зробити. Після цієї жахливої ​​ночі лікарі так і не змогли пояснити Єлизаветі, що сталося і головне – чому. Або ж просто не стали.

Переможниця кулінарного проекту “МастерШеф” зізналася, що після цієї трагедії вона віддалилася від чоловіка, закрилася в собі і не хотіла жити. За її словами, таке горе неможливо прийняти, його лише можна закрити новим досвідом і новими емоціями. І в той момент своє спасіння вона знайшла в кулінарії.

Згодом жінка розлучилася. Адже не змогла впоратися з кризою, яка розхитала її шлюб. Потім жінка знайшла нове кохання, народила дітей.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.
Ігор Кондратюк

Хто оточує Ігоря Кондратюка: все, що відомо про дружину та дітей продюсера — біографія, фото, цікаві факти

Ігор Кондратюк - вагома постать в українському шоу-бізнесі. Всі знають про його досягнення, проте особисте життя досі лишається таємницею. Розкриємо ж її.
Лідія Таран

Чому Андрій Доманський покинув Лідію Таран: телеведуча лишилася сама з маленькою дитиною на руках

Лідія Таран - одна з наймиліших ведучих України. Проте, і в житті такої жінки бувають негаразди.
Алла Мазур

Алла Мазур майже 2 місяці не виходить на зв’язок у соціальних мережах: як почуває себе колишня онкохвора

Алла Мазур пережила у житті значне випробування. Жінка подолала рак. Як живе тепер і чому не публікує у соціальних мережах новини про своє життя зірка?

Популярне

Останні новини