Вівторок, 20 Квітня, 2021

Якою була Оля Полякова до популярності: “Золота молодь” Вінниці, донька дипломата чи просто талановите дівча

Оля Полякова називала себе Суперблондинкою. Цікаво, це прізвисько просто було вигадано для сцени чи її заслужено можна ставити на один рівень з Періс Хілтон?

Оля Полякова у прихильників викликає неоднозначні почуття: з одного боку вона позиціонує себе, як нахабна та самозакохана артистка, а з іншого у неї кожен може повчитися самоіронії. Давайте дізнаємося, якою була співачка насправді та як вона жила до своєї популярності.

Оля Полякова вирішила розповісти всю правду про конфлікт з Камалією та Тіною Кароль
Оля Полякова. Фото взято на просторах мереж.

Рідне місто Олі – Вінниця. Там вона народилася у родині радянського дипломата. Чоловік часто бував в Іспанії та на Кубі. Полякова навіть вихвалялася тим, що її хрещеним батьком є Фідель Кастро.

Оля Полякова у шкільні роки. Фото взято на просторах мережі.

Дівчинка мала модні та красиві речі з закордону та купу дивовижних речей для радянських дітей, як-от багаті гаммою кольорів фломастери або пластилін. Втім, ні посада батька, ні його гарна зарплатня не стали гарантією розкішного життя дівчинки. Поки тато з мамою були закордоном, Олі доводилося жити у селі з бабусею.

Оля Полякова у юнацтві та зараз. Фото взято на просторах мережі.

Поляковій самій довелося записатися до музичної школи. Вона не могла навіть нікого запитати, адже її мами поруч не було, а бабусю вона вирішила просто оповістити вже по факту зарахування.

Оля Полякова зіпсувала брендові речі у багнюці
Оля Полякова у кліпі “Королева ночі” пригадувала бідні студентські роки.

Пізніше співачка зізнається, що у неї певний час навіть піаніно не було. Доводилося тренуватися на серванті. Тільки коли вона пішла у другий клас, у квартирі дипломата заграла класична фортепіанна музика.

Коли їй було всього 14 років, майбутня артистка вступила до музичного училища. Втім, це був тільки початок кар’єри. Олі доводилося виступати в церкві та у ресторанах. Суми, які вона отримувала були просто смішними: оплата стартувала від 5 гривень.

Що ж, дійсно надати їй статус “мажорки” дуже важко, адже Оля сама прокладала собі шлях до зірок.

 

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини