Вівторок, 20 Квітня, 2021

Залицяння прихильників Насті Каменських стерли вираз щастя на обличчі Потапа: у шлюбі не так усе казково

Потап показав, як виглядає їх квартира завдяки прихильникам.

Тільки-но Настя Каменських та Потап з’явилися на сцені української естради, вони одразу ж посіли чільне місце у рейтингах музичних каналів. Творчість популярного дуету подобалась представникам різноманітних вікових груп: від маленьких дітей до людей похилого віку. Це принесло їм неабияку славу, а сам Потап згодом став не тільки артистом, але й успішним продюсером та засновником лейблу “MOZGI Entertament”.

Весілля Потапа та Насті Каменських

Дует став успішним не тільки у професійному полі, але й в особистому житті. На привеликий подив оточуючих, пара після 15 років спільної роботи несподівано одружилася. Причому для цього не було ніяких передумов.

Так, Потапа та Настю неодноразово намагалися “одружити” шанувальники їхньої творчості та все було марно. Адже колеги не могли знайти спільну мову і не соромилися демонструвати це публічно.

Час ішов, учасники дуету звикли один до одного та вспіли покохати. А в 2019 році мережа прогриміла від сенсаційної новини: Потап та Настя зіграли гучне весілля.

Квіти

Нещодавно Потап опублікував відео, у якому показав, як виглядає їх житло. Він зазначив, що саме так виглядає квартира артиста.

Серед квітів присутні гібридні троянди, піони , еустоми, тощо.

Адже шанувальники постійно дарують квіти своїм кумирам. Однак вираз обличчя Потапа не транслював особливого щастя. Але цьому є пояснення, адже він прийшов стомлений після зйомок шоу “Ліпсінк Батл”. Вирогідніше за все, квіти були надіслані Каменських після виступу. Хоча є можливість, що так виглядає буденний день зіркової пари і квіти їм дарують щодня. На жаль цього Потап не уточнював.

Дивіться, щоб дізнатися більше:

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини