Вівторок, 20 Квітня, 2021

Вагітна Катерина Осадча блиснула глибоким вирізом та круглим животом: в котрий раз натякає на немалий термін

Здається, що Юрій Горбунов та Катерина Осадча знову "дещо" приховують.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов у шлюбі лише декілька років. Але за цей короткий час, вони встигли стати однією з зразкових сімейств в шоу-бізнесі. І це не дивлячись на те, що зірки закрутили любовні стосунки, коли Юрій Горбунов знаходився у шлюбі.

До речі, Катя подарувала Юрію первістка Івасика. У телеведучого вже є дитина, але на жаль, вона не рідна чоловіку.

“Вагітна” Катя Осадча

Нещодавно Катя Осадча сколихнула мережу своїм зовнішнім виглядом. Справа в тому, що жінка одягнула обтягуючу сукню, яка дуже підкреслила її круглий животик. Звісно, шанувальники діяльності телеведучої вирішили, що жінка вагітна.

Сьогодні Катя опублікувала нові ролики до чергового промо програми “Світське життя” і знову засвітила округлості. Але на цей раз навіть обтягуючого плаття не потрібно було: живіт легко виділявся через білий трендовий костюм. Не приховати було й пишного бюсту телезірки.

Можливо вся справа у фасоні?

Можливо, Катя злегка набрала вагу. Адже вона досі залишається дуже стрункою. А можливо,  жінка дійсно ховає малятко. Не дивно, адже Івана вона приховала майже до пологів і серйозно здивувала шанувальників новиною про вагітність.

Нагадуємо, що Юрій Горбунов лише неділю тому натякнув на можливу вагітність в інтерв’ю програмі “Слава+”. Тоді він розповів, що не проти майбутнього поповнення. Чоловіку особисто для повного щастя не вистачає доньки. Про Катерину Юрій дуже тепло відгукається, називає мамою його дитини і сподівається, що не останньої. Проте, чи втілюються плани у життя вже зараз – шоумен не розповів.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини