Вівторок, 20 Квітня, 2021

Дружина відомого виконавця звинуватила Пугачову у приховувані трьох позашлюбних дітей: “Вона всіх народила”

Дружина Кузьміна вирішила розповісти "її правду".

Перша дружина відомого російського півака Володимира Кузьміна – Тетяна стала гостею програми “ДНК” телеканалу “НТВ”. Вона розповіла, що розлучилася з відомим виконавцем через його подружні зради. Зокрема, за словами Тетяни, чоловік зраджував їй з Аллою Пугачовою, яка навіть народила від нього кількох спадкоємців.

Нещасливий шлюб

Тетяна і Володимир прожили разом 13 років. Дружина подарувала артистові трьох дітей і стала автором найвідоміших його пісень. На жаль, старші спадкоємці подружжя загинули. Єлизавету вбив коханець, а Степан вистрибнув з вікна, рятуючись від пожежі. Зараз екс-подружжя має тідьки одну молодша доньку Соню. За словами Тетяни Кузьміної, Володимир постійно їй брехав.

“Він зрадником був завжди. Він був бабієм. Алла Пугачова ніким для мене не стала. Вона стала порожнім місцем. Я поважала її творчість”, – розповіла жінка в студії.

Три таємні дитини

Вона згадала, як кілька разів намагалася вирішити проблему з Аллою, розмовляла особисто, але все даремно. На думку Кузьміної, Пугачова тоді народила від Володимира дівчинку, проте дитину віддали в дитячий будинок біля Чорного моря.

“У неї не одна вагітність була від Кузьміна, а три. Вона всіх народжувала”, – заявила жінка.

Також Тетяна згадала, що Примадонна могла завагітніти від Кузьміна в 1987 році. Нібито під час її виступу в Сан-Ремо у артистки був помітний живіт. Після шокуючої розповіді екс-подружжя співака в студії з’явився Сергій Путятов, який все життя вважав себе сином Володимира. За його словами, його мати познайомилася зі знаменитістю під час спільного туристичного походу. Він народився в 1973 році в Сибірі. Путятов вважає, що дуже схожий на артиста. Раніше в його сімейному альбомі зберігалося фото Кузьміна, проте його мама знищила знімок.

Щоб дізнатися більше:

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини