Аліна Гросу поділилася подробицями розлучення

Будь-які зміни у житті зірок не лишаються непоміченими. Проте не завжди зірки готові ділитися подробицями особистого життя.

Українська співачка Аліна Гросу, яка кілька років живе і працює в Москві і яка пів року тому вийшла заміж за російського бізнесмена подала на розлучення. Днями пара офіційно розлучилася і артистка вирішила поділитися подробицями розпаду сім’ї.

Все почалося з того, що у грудні минулого року після повернення з концерту екс-чоловік Аліни Гросу запропонував їй пожити окремо. Як зазначає співачка, бізнесмен чесно розповів їй про нову жінку у його житті і спроби розпочати з нею романтичні стосунки.

За словами дівчини, ініціатором розриву відносин став Олександр Комков. Для Аліни це рішення виявилося дуже несподіваним і вона переїхала від нього на іншу квартиру.

Через певний час дівчина почала робити спроби налагодити стосунки, але Комков чітко дав зрозуміти, що не хоче цього.

Ще до весілля рідні відмовляли дівчину від цього кроку. А батько зірки взагалі був переконаний, що стосунки вичерпають себе за рік. Про те, що батько був правий Аліна до останнього мовчала і розповіла правду лише тоді, коли пара прийняла рішення про розлучення. Про саме ж розлучення дівчина розповіла рідним лише через місяць після прийняття рішення.

Співачка пояснила свої дії тим, що не хотіла аби їй щось казали. За словами дівчини їй було соромно і образливо зізнатися у тому, що стосунки не склалися, а рідні були праві у цьому.

Незадовго після розлучення Аліна Гросу випустила кліп на нову пісню «Голый король», яку присвятила чоловікові-зраднику. Кадр з кліпу співачка розмістила у себе на сторінці в Інстаграм.

 

У коментарях під знімком підписники активно підтримували виконавицю і похвалили її останню роботу: «Ідея з козликом чудова!», «Я навіть не зрозуміла що трапилося. Аліна, ви професіонал» і так далі.

Нагадаємо, що батьки Аліни Гросу витратили на розкішне весілля в Італії доньки з Олександром Комковим 100 тис. євро.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини