Вона жила у злиднях, а він на широку ногу. Як Винник дізнався про смерть мами і чому його реакцію засудили?

Його мати так і померла в маленькому селі та у самотності. Чому так склалося?

Мати Олега Винника Ханна тривалий час хворіла і перенесла три інсульти. Останній трапився перед Новим роком.

Ханна Винник

Наполегливі фанати

Мати українського артиста виявилася в реанімації після того, як, за словами родичів, невідома персона пробралася в її будинок і наполегливо випитувала номер мобільного телефону Олега Винника. Після цього інциденту співак неодноразово просив фанатів і журналістів не турбувати його родичів і не навідуватися в гості без запрошення.

Смерть застала його на заправці

Олег Винник розповів, що про смерть матері він дізнався від свого продюсера на автозаправці на шляху на Тернопільський концерт.

Кадр репортажу.

“Я дізнався, що мама померла. Було так, що ми в тур поїхали, якщо не помиляюся, 29 травня 2018 року. На стадіонний тур. Ми починали з Тернополя. Їдемо до Тернополя. Я спав. Ззаду диван, і я сплю, сплю. А Саня, продюсер, сидить, і йому пишуть, посилання кидають: ТСН, преса вже надрукувала, що мами немає. Син їде на концерт, спить в бусику … А це ж зрозуміло, що з секунди на секунду я міг би прокинутися, відкрити мобілку і прочитати. Ну і так зупинили на заправці – Саня мені все виклав. Я на траву сіл … і сказав: “Їдемо далі”. Я вийшов на сцену в Тернополі “, – розповів співак Дмитру Гордону.- “Люди купили квитки на стадіон. Хоч хтось розуміє, що таке продати в Тернополі стадіон артиста? Не бенду, не футболу, а одну людину. А там далеко не всі з Тернополя, а їдуть з районних центрів і так далі. Можна собі уявити. Так, вони б мене зрозуміли, зрозуміло: мама вмерла. Зрозуміло, вони всі приїдуть, заберуть свої гроші, здадуть квитки”, – продовжував Винник.

Він підкреслив, що тоді після концерту “поїхали назад 440 кілометрів”. Звісно Винник нарвався на критику свого вчинку. Але варто зазначити, що усі професійні артисти ніколи не ставили особисте горе на перше місце.

реклама

Поділіться статтею

Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Дружина екс-холостяка Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд: “Я на межі…”

Дружина Нікіти Добриніна Даша Квіткова вийшла на зв'язок та розповіла правду про те, що їй доводиться переживати у якості матері. Деталі в статті.
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Сергій Сосєдов публічно викрив 72-річну Аллу Пугачову: не є виконавицею та завдячує популярністю іншій людині

Сергій Сосєдов вже неодноразово зачіпав особистість Алли Пугачової у своїх критичних висловах, і на цей раз не обійшов зірку стороною. Усі деталі в статті.
 Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі

34-річна Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі: “Робили ніс”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вийшла на зв'язок та повідомила про причину її зникнення з соцмереж. Виявляється, зірка робила операцію.
Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами

Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами: просить більше тисячі доларів

Олег Скрипка зробив потужну кар'єру на українській сцені, ставши улюбленцем публіки. Зараз він трохи змінив спосіб життя та вирішив поекспериментувати у мережі.
Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді

Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді: “Дешево та сердито”

Віктор Павлік і Катя Репяхова завжди наголошують, що їх шлюб є щасливим. Втім, ідилію зруйнували життєві обставини, у яких подружжя прощається з житлом.

Популярне

Останні новини