Ані Лорак показала підрослу доньку Софію від Мурата Налчаджиоглу: спадкоємиці зробили модні брови як у мами

Софія Налчаджиоглу з кожним днем стає все більш привабливою дівчиною.

Бурхливий роман Ані Лорак та турецького красеня Мурата почався зненацька, і закінчився також неочікувано. З самого першого інтерв’ю Ані Лорак про її нового обранця вірні фанати співачки запідозрили недобре, і виявилися праві.

Мурат Налчаджиоглу та Ані Лорак

Чоловік згодом став зраджувати артистці, і шлюб закінчився скандальним розлученням. Подейкували, що хлопець використовує Кароліну у своїх корисливих цілях. Адже ходили чутки, що у Мурата у кармані зовсім пусто. Тому версія про шлюб через гроші  регулярно гуляла по мережі.

Їхні стосунки закінчилися декілька років тому, але від них залишилося дещо прекрасне — це їхня спільна та єдина донька Софія.

Софія

Дівчинка унаслідувала східні риси від батька та українські від матері. Дівчинка неймовірно гарна, сором’язлива та вихована. Нещодавно Ані Лорак вирішила опублікувати на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram чергові світлини з донькою, яка встигла дещо змінити у собі.

Як відомо, у дівчини були густі брови, які зросталися посередині. На фотографіях добре видно, що над зовнішністю дівчинки вже попрацювали спеціалісти. Це одразу зробило її трохи старшою на вигляд. Софія була одягнута у дівочий костюм вуличного стилю та прикрасила образ домашню зачіскою з прибором посередині.

Ані Лорак написала у дописі, що завжди мріяла про подругу,  якою звісно стала її маленька донечка. Мабуть саме про такі стосунки між матір’ю та дочкою мріють міліони жінок.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.