Вівторок, 20 Квітня, 2021

Оля Фреймут пригадала, чому навчило її життя з британцем, від якого народила доньку: “Не показувати емоцію”

Оля Фреймут зараз має чудовий шлюб та гарних діток. Втім, на своїй сторінці в Інстаграмі вона згадала зовсім іншого чоловіка та життя у Британії...

Оля Фреймут запам’яталася українцям, як сувора ведуча програми “Ревізор”. Її образ на екрані і визначив ставлення глядачів до неї. Всі вважали, що як для жінки у неї дуже суворий характер. Втім, поза камерами ведуча виявилася дуже гарною матір’ю, вихованою та побожною людиною.

Оля Фреймут з родиною
Оля Фреймут з родиною. Фото взято на просторах мережі.

Зараз в Ольги вже й немає гучних телепроектів, де б вона проявляла себе, як колись у ролі телеведучої. Втім, талановита жінка проявляє себе і в інших галузях. Вона спробувала себе у ролі блогерки. На своїй Інстаграм-сторінці Фреймут розповідає про основні правила етикету.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут навчає українців етикету. Фото взято на просторах мережі.

Не всі схвально ставляться до порад жінки. Інколи для сучасного суспільства, вони дійсно звучать, як дуже давні правила поведінки для вихованиць Інституту благородних дівиць.

Ще одна сфера, в якій проявила себе Фреймут – книгописання. Жінка, маючи досвід публічних виступів, знаючи основи написання підводок до телепередач, вирішила розпочати кар’єру письменниці. При всьому, Ольга пробує себе і в ролі авторки дитячих казок, і в ролі авторки для дорослих.

Ольга Фреймут на презентації власної книги. Фото взято на просторах мережі.

Однією з її визначних робіт стала автобіографічна книга. Маючи популярність у певних колах, жінка вирішила відповісти на всі питання прихильників в одній роботі. Свою книгу назвала зірка дуже провокативно: “Де їсть і з ким спить Фреймут”. Фрагментом поділилася у своєму блозі та розповіла, яке правило затямила у Британії:

“Принцип “to keep stiff upper lip” – не показувати емоцію – затямила в Британії”, – розповіла про себе Ольга

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини