Четвер, 22 Квітня, 2021

Ксенія Мішина поділилася розчаруванням стосовно нових учасниць шоу “Холостяк” та засудила їхню поведінку

Колишня Холостячка вирішила висловитися з приводу нового сезону шоу та поведінки його учасниць.

Минулий сезон “Холостячки” став мабуть найуспішнішим сезоном франшизи. Завдяки витонченій натурі головної героїні та джентельменській поведінці учасників, шоу стало рейтинговим та вельми обговорюваним.

Успішний фінал

Більш того, жінка яка прийшла за тим, аби знайти кохання, стримала своє слово і віднайшла його. Зараз Ксенія знаходиться у щасливих стосунках з Олександром Еллертом, виховує свого сина та його доньку, і надихає жінок на те, щоб вони змінювали своє життя на краще.

Враження Ксенії

Нещодавно Ксенія опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram запис, у якому розкриласвої враження про учасниць проекту нового сезону. І вони виявилися негативними. Дівчина повідомила, що проаналізувала свої емоції і детально розповіла про свої висновки.

“Ну ви розумієте, що я не можу пройти повз. Після виходу першої серії мене охоплювали різні почуття. У перший день я хотіла написати один пост і коли просканувала свої думки побачила в них багато осуду. Вдих-видих і я відклала цю ідею. Дати собі час, в такій ситуації не варто рубати зопалу. Але, погодьтеся, багато неоднозначності. Якщо чесно, в деякі моменти я думала тільки одне: Ну як? Як так можна? Чому деякі дівчата тааак поводяться? Нешанобливо до себе. Без цінності. Я як ніхто розумію в чому суть проекту, що є конкуренція, але все ж. А потім я зрозуміла, що насправді мене так схвилювало. Не те, як вони ставилися до себе, не те, як жалісливо деякі дивилися на Холостяка, а то, як вони ставилися один до одного. Там відкривалися їх справжні якості. Ці зневажливі погляди, осуд, насмішки, грубість і хамство. Неприкрите, грубе хамство в адресу інших жінок. Мені це здалося дуже трагічним. Було боляче і соромно. Так це реаліті-шоу і я знаю наскільки там складно. Але як все ж помітно, що в серцях багатьох жінок моторошна конкуренція, незахищеність, безпросвітність. І мені шкода. Я хочу щоб ми, жінки, ставали добрішими. Ми всі по суті-сестри! Великий жіноче коло! І я впевнена, навіть в таких складних умовах коли-небудь інші 30 українок зможуть красиво підносити себе, навіть конкуруючи і претендуючи на одного приємного холостяка”, – написала Ксенія меседж до жінок.

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини