Вівторок, 20 Квітня, 2021

Єдиний і таємний син Олега Винника та Квітки Таюне: як виглядає, де живе та чим займається

Вважається, що в Олега Винника є таємний син на ім'я Ліліан. Як він живе та як виглядає?

У 2017 році у мережі з`явилися фото “таємного сина” українського співака Олега Винника Юліана, якого він нібито виховує разом з Таїсією Сватко (Таюне). 16-річний юнак вчитися і живе в Німеччині. Саме там, де колись починав свій творчий шлях повелитель вовчиць і де, за збігом обставин звісно, знаходилась і Таюне.

Загадкові фото

Так, по мережі вже давно гуляють фото Таюне з маленьким хлопчиком, який підозріло має той самий вік, що й таємничий Julian Vynnyk, який і вважається дитиною Олега.

Архівне фото.

Чим займається та як виглядає

Як повідомляє видання “Факти”, Юліан професійно займається плаванням й бере участь в чемпіонатах Північної Німеччини. Зазначається, що фото з Юліаном були зроблені в Берліні, в басейні спортивного клубу Шарлоттенбург, де він тренується з 2016 року.

Скріншот з німецького спортивного сайту.

Згідно зі статистикою клубу, Юліан демонструє непогані досягнення. Так, в січні 2020 року на змаганнях в Берліні він зайняв перше місце у запливі вільним стилем. Дистанцію 100 метрів спортсмен подолав за 1 хвилину 3 секунди. Тоді ж юнак показав найкращий час на дистанції 200 м брасом – 2 хвилини 59 секунд.

Роман Олега та Таюне

Нагадаємо, чутки про таємний шлюб Олега Винника з Таїсією Сватко (Таюне) гуляють в мережі вже не перший рік. Також поширювалася інформація, що Винник з дружиною виховують сина. Хлопчик нібито народився в Німеччині, куди його “батьки” вирушили працювати після навчання в Канівському музичному училищі. До речі, сам артист ці чутки ніяк не коментує. Ліліана немає ні в Інстаграм, ні в інших соціальних мережах. Дивно, що юнак ховається, якщо тільки він дійсно не таємна дитина зірки.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини