Скромна Галина Сергіївна з “Татусевих доньок” стала ефектною красунею: блиснула на публіці ідеальною фігурою

Вона зіграла найрозумнішу "татусеву" доньку: дві косички та круглі окуляри. Подивіться, як зараз змінилася Галина Сергіївна.

Часто буває так, що талановитий актор стає заручником свого образу, особливо це стосується артистів, які гарно проявили себе у комедійному жанрі. На Єлизавету Арзамасову чекала така участь: її глядач полюбив та запам’ятав у ролі скромної відмінниці Галини Сергіївни з телесеріалу “Татусеві доньки”.

У проекті вона зіграла роль такої собі дуже розумної невдахи, на яку звернув увагу лише шкільний хуліган, на відміну від “сестер”, які були більш популярними.

Татусеві доньки
Татусеві доньки. Галина Сергіївна справа на дивані. Фото взято на просторах мережі.

Так за нею і закріпилося амплуа “заучки”, яка дивиться на світ лише через окуляри. Втім, особисте життя склалося інакше.

Зараз дівчині 25 років. Вона щаслива у шлюбі. Минулого року стало відомо, що нареченим юної акторки став 47-річний російський фігурист. Звати обранця дівчини – Ілля Авербух. Процес одруження Єлизавета Арзамасова показала на своїй сторінці в Інстаграмі:

Зараз разом зі своїм коханим зірка підліткового серіалу відпочиває в екзотичній країні, у сонячному Дубаї та вирішила показати фанам свою фігуру.

На сторінці в Instagram Ліза розмістила світлину, на якій постала у білому бікіні та солом’яному капелюсі, сидячи на камінні біля моря. Таким чином, артистка похизувалася стрункою фігурою та пишним бюстом.

Ліза Арзамасова показала свою фігуру на пляжі. Фото взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Судячи з публікацій акторки, разом з чоловіком вона активно відпочиває в екзотичній місцевості: нещодавно ганяли пустелею.

 

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини