Екс-дружина Володимира Остапчука після розлучення розквітла і вже знайшла пару для походів на вечірки

Володимир Остапчук розвівся минулого року. Якщо шоумен успішно продовжує працювати на розважальних проектах, то про його екс-кохану ми не чули вже давно.

Шлюб Володимира Остапчука здавався зразковим багатьом його прихильникам: красуня дружина, чудові маленькі діти та батько, який працює на благо своєї родини.

Володимиру Остапчуку пошкодили дорогий автомобіль: телеведучий ледь стримує гнів
Шоумен та телеведучий Володимир Остапчук. Фото взято на просторах мережі.

Втім, 6 березня 2020 року всім фанатам шоумена довелося зняти рожеві окуляри та побачити, що далеко не ідеальним є життя завжди позитивного та креативного телеведучого.

Виявилося, що з екс-дружиною Оленою Войченко чоловік вже не жив разом із серпня 2019 року. Проте, офіційного штампу про розлучення не було з тої причини, що українське законодавство ускладнює процедуру, коли у пари є діти.

Володимир Остапчук з колишньою дружиною. Фото взято на просторах мережі.

Олена вирішила не стягувати аліментів з Володимира, а домовилася з ним про те, що шоумен оплачує школу та дитячий садок, а також відправляє на карту їй таку суму, яку вважає потрібною для забезпечення всіх потреб своїх дітей.

Як живеться Олені зараз?

Не секрет, що жінкам розлучення тяжко дається, особливо, коли виникає потреба пояснювати дітям, чому їх батько більше не бажає жити з родиною.

Олена Войченко веде свій блог в Інстаграмі. За її життям стежить близько 24 тисяч чоловік.

Олена Войченко. Блог в Інстаграмі.

Там вона розповідає коротко про своє життя.

Зараз вона приділяє багато часу своїм дітям та вважає, що просто необхідно обійматися з малечою. Всі її публікації наповнені життєрадісним сенсом.

Нещодавно програма “ЖВЛ” помітила,  що Олена не сама відвідала вечірку тік-токерів та зняла про неї сюжет.

Олена не гаїть часу та відвідує вечірки. Скріншот взято з Інстаграму.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.