Тіна Кароль терміново скасувала всі концерти та розчарувала прихильників: причина спонтанного рішення зірки

Ніжна співачка Тіна Кароль хотіла цього року святкувати 15-річчя виступів на сцені. Втім не вдалося. Дізнайтеся, чому артистка скасувала свої концерти.

Тіна Кароль вперше з’явилася на сцені у 2006 році. Тоді ще ніхто не знав на що здатна така сильна голосом і духом Тетяна Ліберман з Франківщини. Молода співачка одразу підкорила всіх своїм талантом та харизмою, і навіть отримала грошову підтримку від самої Примадонни.

Вже наступного року Україна відправить молоду білявку захищати нашу гідність на Євробаченні.

Тіна Кароль представляла свого часу Україну на Євробаченні. Фото з вільного доступу.

Хоча Кароль не зайняла омріяної першої сходинки, вона все одно тріумфально увірвалася на європейську сцену. Після цього в Україні настане чорна смуга у її творчості. Її продюсер, Олег Чорний, перестане підтримувати артистку і вона розпочне пошук відповідальної та добросовісної людини, яка зможе займатися її просуванням.

Тіна Кароль
Тіна Кароль у молодості. Фото взято на просторах мережі.

Ніхто не знав, а тим паче сама Тетяна, що зустрівши Євгена Огіра, вона знайде своє справжнє кохання. І її не дивувала різниця у віці та й той факт, що у її коханого за плечима вже було два шлюби та одна дитина.

Тіна Кароль
Тіна Кароль та Євген Огір. Фото взято на просторах мережі.

У 2013 році Євгена, на жаль, не стало. Тіні довелося самій дертися кар’єрною драбиною у шоу-бізнесі та раз у раз відстоювати звання найкращої співачки, без підтримки коханого.

Цього року вона пишно хотіла зустріти ювілей роботи на сцені та провести ряд концертів у різних містах України. Втім, на своїй сторінці в Інстаграмі, жінка повідомила, що все скасовується. Причини – невідомі. Проте, Тіна заявила, що вплинути на них не може.

Тіна Кароль скасовує концерти. Скріншот взято з Інстаграму співачки.

Також Тіна не пояснила, чи буде повернення коштів за квитки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини