Вівторок, 20 Квітня, 2021

Подружнє життя після бурхливого скандалу: як зараз живуть Ліза Арзамасова та її новоспечений чоловік Авербух

Подружжя хоча і оскандалилася через різницю у віці, але зараз живе, як зразкова родина.

Призер Олімпійських ігор з фігурного катання, продюсер льодового шоу і хореограф Ілля Авербух і 25-річна актриса Єлизавета Арзамасова вперше розповіли про свої стосунки.

Життя подружжя

Спортсмен зізнався, що відчуває себе дуже щасливим поруч з Арзамасовою і постійно дізнається про неї щось нове. Наприклад, зовсім нещодавно він виявив любов актриси до мотоциклів і швидкості.

Актриса, в свою чергу, розповіла про вміння Авербуха вирішувати побутові питання і робити речі своїми руками. Зокрема, спортсмен змайстрував своєму сину-підлітку Мартіну рампу для катання на скейтборді.

“Він дуже господарський! Дуже! Він сам все може робити. Без жартів, Ілля сам все вміє обуючівать, все знає, як має бути, вміє все організувати”, – сказала Арзамасова.

Також вона розповіла про спільний відпочинок на дачі з сином спортсмена. Ведучий шоу захопився теплими відносинами знаменитостей і заявив Авербуху, що дівчина закохана в нього, “як кішка”. Перебуваючи в студії, екс-фігурист і актриса весь час трималися за руки.

Нагадуємо, що в юності артистка зустрічалася з актором серіалів “Татусеві дочки” та “Кухня” Філіпом Блідим, який старший за неї на сім років. Дівчина довгий час приховувала своє особисте життя і дуже здивувала шанувальників, вступивши у відносини з чоловіком, який старший за неї на 21 рік. У мережі з’явилися спільні фотографії пари з відпочинку на набережній: закохані сиділи за столиком у води і трималися за руки. Знімки були зроблені настільки близько до пари, що їх порахували постановочними. Потім Авербух підтвердив, що дійсно зустрічається з актрисою.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини