Федір Добронравов показав свою справжню дружину. На скільки вона схожа з душевною Валюхою зі “Сватів”?

Федір Добронравов, він же знаменитий Іван Будько зі "Сватів" став дуже відомим на просторах СНД. Давайте дізнаємося про його родину.

Федору Добронравову завжди діставалися ролі таких собі простих мужиків з народу. Його спочатку почали впізнавати після виходу серіалу “Кадети”, де він зіграв батька хлопця з села. Схожий образ дістався актору і у серіалі “Свати”.

Актори зі «Сватів», які померли
Актори зі Сватів, яких полюбив кожен. Фото взято на просторах мережі.

Цікаво, що творчий шлях почався в чоловіка далеко не в юному віці – у 29 років. Мабуть, той факт, що у молодості Федір працював слюсарем і двірником, дало йому можливість відчувати краще і зображувати характер звичайних роботяг.

Похвалитися ще Добронравов може й своєю міцною родиною: багато дітей та одне кохання на все життя. Якщо у серіалі “Свати” обраницею Івана Будька стала добродушна та проста Валюха, то у реальному житті, собі у жінки Федір обрав дуже цікаву жінку з характером.

Тетяна Кравченко у т/с “Свати” у ролі дружини Валюхи Івана Будька. Фото взято на просторах мережі.

Що відомо про справжню дружину Добронравова?

Жінку звати Ірина. Майбутнє подружжя познайомилося ще в дитинстві, а ще разом навчали в одній школі. Хто б тоді міг подумати, що діти згодом закохаються і вирішать одружитися.

Ірина Добронравова. Фото взято на просторах мережі.

Ірина виявилася дуже вірною дружиною. В усьому підтримувала коханого та мотивувала його вступати в інститут.

Молодий Федір Добронравов з дружиною. Фото взято на просторах мережі.

Жінка народила Федору двох синів. Поки її коханий вчив сценарії та репліки, вона самовіддано займалася побутом та родиною. Актор завжди в інтерв’ю дуже тепло і вдячно про неї відгукається.

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини