Потап та Настя Каменських зіграли несправжнє весілля: для чого насправді було влаштоване гучне свято?

Декілька років тому український шоу-бізнес розбурхала грандіозна новина про двух значних постатей сучасної вітчизняної музикальної індустрії. А саме, виявилося, що відомий дует Потап та Настя Каменських вирішили одружитися.

Як це було

Прокинувшися вранці, фанати побачили в соціальній мережі Instagram неймовірні фото,які  ще день до того здавалися чимось неможливим: Настя Каменських та Потап у весільних нарядах постали біля вівтаря. Деякі вважали, що все влаштовано для кліпу, інші повірили одразу.

Але Потап більше не тамував людей і опублікував зізнання в тому, що вони з Настею тепер одружені. Пройшов деякий час, ґвалт навколо їхнього роману вщух і тепер зірки розповідають все нові й нові подробиці їхніх романтичних стосунків.

Не перше і не друге

Так для журналістів програми “Життя відомих людей” на каналі “1+1” виконавці розповіли, що весілля, яке було зіграно в Києві, насправді було не першим їхнім весіллям, тобто було свого роду звичайним святом їхнього кохання, але ніяк не днем, коли вони вступили у священний союз.

Потап в ЖВЛ

Так, Потап розповів журналістам, що вперше вони одружилися в Лас-Вегасі, а згодом розписалися в Києві. Тоді ще ніхто не знав, що продюсер та його підопічна вже знаходяться в шлюбі. Варто додати, що Настя Каменських розповідала Катерині Осадчій в програмі “Світське життя”, що у них з Потапом є гарна традиція – кожного року вони “одружуються”.

Більш того, співачка мала намір влаштувати весілля і в 2020-му році та не змогла зробити це через карантинні обмеження. 2021-го нам слід чекати чергового обіцяного святкування. Таким чином, ми дійшли до висновку, що гучне весілля дуету було хоч і приємною виставою, але все ж таки, святом кохання!

Популярне зараз

Схожі новини