Сніжана Єгорова та її колишній чоловік стали причиною того, що їхня донька мала “психологічні складнощі”

Стася зізналася журналістам, наскільки сильно вплинула на неї критика матері.

Ні для кого не секрет, що батьками української актриси та телеведучої Стасі Ровінської є відома Сніжана Єгорова і не менш відомий режисер Семен Горов. У відвертому інтерв’ю “Зірковому шляху” Стася розповіла, як вплинув на неї той факт, що її батьки – знаменитості. А також розповіла, які психологічні проблеми вона заробила через критику матері та оточуючих.

Акторська майстерність

Стася Ровінська

Стася розповіла, що спершу взагалі не хотіла ставати акторкою, але батьки, на той час це була Сніжана та її відчим Антін Мухарський настояли на тому, щоб дівчина спробувала. І в неї добре виходило. Дівчина успішно вступила до театрального. Але ніхто до неї не ставився серйозно, адже вважали, що вона пройшла “по блату”. За словами Стасі, навіть професора не соромилися говорити їй про її походження та нагадувати нібито спосіб, яким вона дісталася місця в інституті.

“Психологічні труднощі”

Також у пам’яті дівчини серйозно викарбувався інцидент, який стався під час вистави “Аліса в країні чудес”, в якій вона виконувала головну роль. Так, будучи на сцені, акторка зрозуміла, що грає погано через погляд матері, який за нею уважно спостерігав з глядацького місця. Дівчина не знала куди себе діти. А коли вони повернулися додому, то батьки сказали їй, що вона грала гірше всіх. Тиск з боку батьків та оточення став основною причиною того, що зірка стала невпевненою в собі і постійно страждала від цього. Дівчина не ображається ні на мати, ні на батька і каже, що розуміє їх.

Позбавитися проблеми вийшло тільки тоді, коли дівчина сама народила і стала матір’ю. Саме у той час вона зрозуміла, що впевненість до неї повернулася.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини