Вівторок, 20 Квітня, 2021

Колишня дружина Серьоги запевняє, що артист підробив документи для того, щоб вкрасти її синів

Поліна Ололо не припиняє війну за опікунство та ділиться все новими й новими подробицями.

Колишня дружина репера Серьоги, яка кілька тижнів тому програла черговий суд за опіеунство над дітьми Поліна Ололо розповіла, що ніяк не може домогтися зустрічі з синами. Про це вона написала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Візити до психолога

Поліна визнала, що через невдачі не змогла самостійно впоратися з важким емоційним станом і була змушена вдатися до послуг спеціаліста, а саме – психолога.

За її словами, про вивезення дітей за кордон їй стало відомо взимку, при цьому мати бачила лише копію дозволу на виїзд, і то нахабно прикладену до позову в суд ще рік тому.

“У документі були вказані мої старі паспортні дані, яких у мене вже не було. І перераховані десятки країн. Випереджаючи Ваші питання, відразу скажу, що заяви про підроблені документи я подавала в поліцію не раз так само, як і в ювенальну поліцію … і нічого”, – скаржиться Поліна.

На 19 квітня призначено нове засідання суду за її позовом до колишнього чоловіка Сергія Пархоменко. Підписники з готовністю підтримали Ололо, побажавши їй сили і стійкості.

Нагадуємо, історія з дітьми колишньої зіркової пари тягнеться вже рік. У 2020 році знаменитий репер в черговий раз приїхав, щоб забрати до себе синів і не повернув їх, а вивіз до Криму. Саме тоді й почався гучний скандал. Поліна запевняє, що Сергій вкрав її дітей. А той стверджує, що дозволяє бачитися матері з синами. Варто також додати, що дітей виховує спеціальний нянь, який викликав шквал критики в мережі, адже чоловік має відношення до армії і не має педагогічної освіти.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Як виглядали б перші красуні радянського кінематографу за сучасними стандартами краси: фото не для нервових

Пухлі губи, довгі штучні вії, татуаж - все це тренди сучасного шоу-бізнесу. Втім, 30 років тому красивими вважалися жінки і з природною вродою.
Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.

Популярне

Останні новини