П’ятниця, 7 Травня, 2021

Настя Каменських пустилася берегів та добряче витрачає зароблені разом з Потапом гроші у спекотній Мексиці

Скільки коштуватиме подружжю Потапенків раптова та недешева примха Насті?

Нещодавно Настя Каменських розповіла своїм підписникам, що через втрату батька в неї значно погіршилося здоров’я. Так, нещодавно зірка потрапила до лікарні через панічну атаку, яка раніше ніколи не турбувала знаменитість. Через цю подію Настя вирішила влаштувати повну “перезагрузку” і запросила дівчат гайнути до Мексики.

Недешевий відпочинок: вартість задоволення

Відомо, що дружина Потапа обожнює все, що пов’язано з іспанською мовою і традиціями. Тому не дивно, що вона обрала саме цю країну. З іншого боку, зважаючи на економічну кризу, вона обрала доволі коштовний відпочинок. І зараз ми дізнаємося чому.

Вартість квитка з Києва до Мексики стартує від 25 тисяч гривень. Тільки на те, щоб дістатися місця призначення і повернутися додому, зірка витратить майже 2 тис. доларів і це мінімальний варіант. По геолокації, які дівчата відмічають на опублікованих фотографіях на особистих сторінках Instagram зрозуміло, що вони зупинилися на віллі, яка носить назву “Villa Fosca”. Апартаменти, м’яко кажучи, не з дешевих, адже вони дуже місткі та оснащені найпотужнішим сервісом.

Комплекс вілл, де дівчата знімають оселю.

Так, ціни на офіційному сайті вілли вказані наступні: З 11 січня по 30 квітня за 1 добу доведеться заплатити 43 тис. гривень. Ціни вказані без урахування податків. Платформи, які займаються продажем подорожей до Мексики вказують, що мінімальний бюджет для існування у цій країні становить від 15 до 20 євро. Тобто близько 600 грн на скромну їжу.

Зважаючи на те, що співачка знімає у Мексиці реаліті-шоу, можливо вартість відпочинку для усіх дівчат буде покритий доходами від популярного шоу. Але варто не забувати, що їх там четверо і гроші, які вони витратять на зйомку, монтаж та розваги – немаленькі.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Андрій М’ягков, Борис Грачевський та інші зірки, чиї життя забрав 2021 рік. Пом’янемо наших легенд

Вони були справжніми улюбленцями публіки, але життя закінчилося раптово - дізнайтеся кого ми втратили за неповні пів року 2021.
Ефектні конфузи зірок

Палаюча Оля Полякова, незграбний Олег Винник та сукня-зрадниця Ані Лорак: найефектніші конфузи зірок

Концертна діяльність повна сюрпризів, до яких зірки не завжди бувають готовими.
Репер Потап

Потап похизувався появою на обкладинці “Телегіду”, але нарвався на образи у мережі. За що виясміяли репера?

Репер хотів показати, над чим працював останнім часом, але його мережа висміяла.
Сергій та Сніжана Бабкіни

Сергій та Сніжана Бабкіни запевняють, що жили з містичним створінням і неодноразово бачили його в квартирі

Сергій та Сніжана абсолютно серйозно розповіли про домового журналістам.

Популярне

Останні новини