Субота, 8 Травня, 2021

(Фото) Найбагатша співачка країни Камалія показала інтер’єр їхнього з мільярдером Захуром золотого палацу

Враховуючи той факт, що Камалія та її чоловік - одні з найбагатших людей України, можна тільки уявити в якому в палаці вони живуть.

Найбагатша співачка України Камалія запевняє, що не зобов’язана своїм успіхом чоловікові. Коханням усього життя Наталі Шмаренкової став пакистанець-мільярдер, який одразу приглядів себі фігуристу білявку.

 Заможні та успішні

Коли Мухаммад зустрів свою долю, вона вже була відомою співачкою, а він на той час став королем металургійної галузі. Він підійшов до красуні на заході і покликав побалакати на балконі – так зав’язалися довготривалі стосунки таких різних, і таких схожих водночас молодих людей. Щоправда у Захура вже були за плечима невдалий шлюб та двоє дітей, а Камалія приховувала в серці біль від того, що рідна людина її використовувала. Тим не менш, це не завадило двом талановитим особистостям створити міцну то зразкову родину.

Палац Камалії та Захура

Палац Камалії та Захура

Після весілля Камалія та її обранець одразу ж створили для себе затишну оселю. Знаменитість та мільярдер влаштували собі особистий золотий палац, у якому досі проживають з двома доньками: Арабеллою та Мірабеллою.

Камалія позує для глянцю.

Час від часу до різноманітних глянців потрапляли фотографіі інтер’єру житла знаменитостей. Але як відомо, багаті та заможні люди мають звичку постійно щось оновлювати та змінювати.

Розкішні апартаменти Камалії та Захура.

Можливо це сталося і з будинкомка героїні статті. Однак стилю оселі це не змінило. Він так і залишився золотим, пишним та дуже нагадує індійський маєток.

Нещодавно співачка на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала нові фотографії з донечками, на яких видно, як виглядає зала палацу. Деякі підписники були настільки вражені пишністю убрання будинку, що жартували, нібито Камалія вивезла усе з Дубаю та поставила у своєму будинку.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини