Вагітна дружина Віктора Павліка повідомила про проблеми зі здоров’ям: відчула на собі негаразди з серцем

Катерині тільки-но вдалося налагодити роботу нирки, як серце дало про себе знати.

Зовсім скоро юній дружині Віктора Павліка доведеться народжувати. У концертного директора видніється доволі круглий животик, а стан здоров’я усе більше нагадує про те, що вона скоро стане мамою.

Проблеми з нирками

Близько місяця тому Катерина поскаржилася своїм підписникам, що маленький Михайло Павлік ліг на її нирку. Дівчина страждала від судом і відчула на собі всю негативну сторону неповної функціональності цього важливого органу. Тоді лікарі прописали для неї комплекс вітамінів, вправ та порад для того, щоб малюк як найшвидше посунувся у сторону та дав нирці функціонувати далі. На випадок, якщо дитина не посунулася б Катерині поставили би катетер. Не сама приємна процедура,  правда ж?

Проблема з серцем

Блогерка повідомила, що подібні проблеми не є рідкістю при вагітності. І додала, що обожнює свого лікаря.

Нещодавно юний концертний директор повідомила, що Михайлик нарешті вирішив дати волю органам Каті і посунувся, тому проблема була вирішена. Однак, з’явилася інша та, на щастя, не така серйозна. Сьогодні молода дружина Віктора Павліка поскаржилася на тахікардію. Зважаючи на той факт, що серце жінки працює зараз за двох, то такий стан легко пояснити.

Нагадуємо, що Катерина Репяхова є четвертою дружиною Віктора Павліка і носить під серцем його синочка Михайла, який повинен з’явитися на світ через 2 – 3 місяці. Катя є концертним директором співака і поєднує основну роботу з заробітком блогерки. Саме тому усі деталі здоров’я та побуту знаменитої пари відомі суспільству.

реклама

Поділіться статтею

У синів Каті Осадчої та Юрія Горбунова є зведена сестра по татовій лінії

Знайшлася зведена сестра синів Осадчої і Горбунова по татовій лінії: що відомо про таємну дитину шоумена

0
Популярні українські телеведучі Юрій Горбунов і Катя Осадча побудували міцну родину, в якій народилося двоє чудових синів. Виявилося, що у хлопчиків є зведена сестра по татовій лінії. Що відомо про таємну дитину шоумена від першого шлюбу?
Гороскоп на 20 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: у цей день покладайтеся лише на себе

Цей день бути наповненим обманом та маніпуляціями. Навіть ви самі можете не помітити, як будете вдаватися до подібних речей, щоб досягти своєї мети. Не забувайте про свої честь, гідність та бажання творити добро. Не ігноруйте голос власної совісті.
Об'явилася колишня наречена Ектора Хіменеса-Браво

Ольгу Мартиновську може посунути інша: як виглядає колишня Ектора Хіменеса-Браво, яку він познайомив з мамою

0
Навколо особистого життя головного судді кулінарного шоу "МастерШеф" Ектора Хіменеса-Браво ходить безліч чуток. Особливо після того, як в мережі заговорили про його роман з колегою по знімальному майданчику Ольгою Мартиновською. Та вона не єдина українка, яка підкорила серце палкого колумбійця.
Молода дружина Віктора Павліка Репяхова зчепилася з його колишньою

Молода дружина Віктора Павліка зчепилася з його колишньою: “Таку вродливу жінку проміняти на Буратіно”

Катерина Репяхова знову потрапила у пастку Лариси Созаєвої. Навколо молодої концертної директорки та Віктора Павліка знову зібралися хмари, а скандал набирає обертів. На чий стороні цього разу буде правда і як Катя буде взаємодіяти з аудиторією, зважаючи на відкритий конфлікт?
Де Руслана Лижичко виховуватиме свого первістка

Вагітна Руслана Лижичко готує дитячу для первістка: житиме в еко-домі з підземним басейном і зимнім садом

Вагітна Руслана Лижичко нещодавно натякнула на майбутнє поповнення в родині. Немаленький вік співачки посприяв тому, що її фанати вже зневірилися у можливості її материнства, але артистка не припиняє інтригувати публіку неодноднозначними натяками та історіями.

Популярне

Останні новини