П’ятниця, 7 Травня, 2021

Вагітна Катя Осадча підкреслила животик поясом і вийшла на прогулянку до лісу подихати свіжим повітрям

Катю Осадчу підозрюють у цікавому положенні вже не один місяць, і тому є розумне пояснення.

Катю Осадчу зараз активно підозрюють у вагітності, і вже не один місяць. І цьому є логічне пояснення: телеведуча взялася експериментувати з образами, і дуже часто стала одягати вільні речі “під груди”. Ні для кого не секрет, що такий фасон зазвичай носять вагітні. Тому фанати Каті одразу ж вирішили, що вона приховує від них третю вагітність.

Майстерність Каті Осадчої у приховуванні важливих речей

Більш того, враховуючи той факт, що Катерині Осадчій вдалося феєрично приховати вагітність Івасиком, коли в них бурхливо розвивалася стосунки з Юрієм Горбуновим, то не дивно, що тепер підписники знаменитості постійно намагаються спіймати зірку. Користувачі вважають, що буде вельми логічно, якщо у Юрія з’явиться друга дитина.

Нове “вагітнe” фото

Нещодавно на особистій сторінці Катерини Осадчої в соціальній мережі Instagram з’явилася фотографія, на якій зірка постала у бірюзовій куртці, підперезаній шнурком, сірому гольфі та джинсах. На голову зірка одягнула рожеву кепку. Одяг сильно підкреслив животик зірки, що наштовхнуло підписників на думку, що зірка знову чекає на дитину.

Підписники впевнені, що варто чекати на офіційне підтвердження вагітності від Катерини.

Нагадуємо, що Катерина Осадча є матір’ю двох дітей. Першого сина Іллю вона народила у першому шлюбі з політиком, а другого Івасика народила від Юрія Горбунова. Зараз телеведуча живе у котеджному селищі “Сонячна долина” разом з чоловіком та маленьким сином. Зіркова родина на даний момент знаходиться під пильним спостереженням журналістів, адже знаходиться на піку популярності.

Поділіться статтею

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Історія кохання Ольги Сумської та Віталія Борисюка, яка триває вже 25 років: казка, що сповнена драмою

0
Відома українська акторка Ольга Сумська вже 25 років щаслива у шлюбі з не менш відомим актором Віталієм Борисюком, до якого пішла від першого чоловіка.
Сергій Притула

Сергій Притула вперше показав свою маму, яка дивиться ток-шоу за його участю тільки з валер’янкою (ФОТО)

0
Відомий український шоумен та політик Сергій Притула вперше показав прихильникам головну жінку в житті — свою маму.
Тіна Кароль та Кирило Туриченко

Колишній Тіни Кароль заявив, що поп-діва закрутила роман з Євгеном Огіром, перебуваючи в інших відносинах

0
Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра змусила плакати всю країну, але нещодавно спливли деякі непривабливі її подробиці.
Настя Каменських з батьками

Настя Каменських зняла зворушливий фільм про покійного батька, який дивилася разом з мамою крізь сльози

0
Відома українська співачка Настя Каменських взимку втратила батька і досі намагається навчитися жити по-новому без нього.
Легендарні зірки

Андрій М’ягков, Борис Грачевський та інші зірки, чиї життя забрав 2021 рік. Пом’янемо наших легенд

Вони були справжніми улюбленцями публіки, але життя закінчилося раптово - дізнайтеся кого ми втратили за неповні пів року 2021.

Популярне

Останні новини