П’ятниця, 7 Травня, 2021

Найсильніший біль в житті Олесі Жураківської: втрата батька потягнула за собою ще одну сімейну трагедію

Олеся Жураківська втратила батька і ледь не втратила маму.

Олеся Жураківська неймовірно сонячна, позитивна та відкрита людина. Акторка пропагандує філософію щастя і вірить у те, що жінки можуть абсолютно усе. Її біографія повна прекрасних моментів, а фільмографія , здається от-от лусне. Однак, у житті зірки були й чорні смуги.

Втрата батька

18 років тому Олеся Жураківська втратила батька. Чоловік помер на дачі через відірваний тромб. Серце чоловіка зупинилося моментально. Акторка намагалася врятувати рідну людину і робила йому штучне дихання, однак все було марно – батько пішов життя.

Рідкісне фото з мамою Олесі.

Та на превеликий жаль, на цьому трагедія не закінчилася. Мати зірки, яка до нестями кохала свого чоловіка, не могла впоратися з горем.

Повернутися до життя

Олеся розповідає, що вродлива жінка, яка завжди дивилася за собою, робила манікюр та педикюр, фарбувала волосся, за рік абсолютно забула про себе. Жінка була недоглянутою і не мала жодного інтересу до життя. Це вдарило Олесю та її рідну сестру у саме серце. Адже разом з батьком пішла і колишня мати, до якої звикли дівчата. Вони мріяли повернути усміхнену та повну життя жінку, яка привела їх на цей прекрасний світ, і лише через рік вони досягли успіху в цій справі. Дівчата обманом заманили жінку до салону краси і привели її в порядок. Як би дивно це не було, однак саме цей обман допоміг і наступним ранком до Олесі повернулася колишня мама.

Акторка впевнена, що до життя маму повернули любов доньок та онуків. Олеся з сестрою постійно намагалися бути поруч з жінкою та допомагали проживати її горе хоча б не в самотності.

Поділіться статтею

Настя Каменських з батьками

Настя Каменських зняла зворушливий фільм про покійного батька, який дивилася разом з мамою крізь сльози

0
Відома українська співачка Настя Каменських взимку втратила батька і досі намагається навчитися жити по-новому без нього.
Легендарні зірки

Андрій М’ягков, Борис Грачевський та інші зірки, чиї життя забрав 2021 рік. Пом’янемо наших легенд

Вони були справжніми улюбленцями публіки, але життя закінчилося раптово - дізнайтеся кого ми втратили за неповні пів року 2021.
Ефектні конфузи зірок

Палаюча Оля Полякова, незграбний Олег Винник та сукня-зрадниця Ані Лорак: найефектніші конфузи зірок

Концертна діяльність повна сюрпризів, до яких зірки не завжди бувають готовими.
Репер Потап

Потап похизувався появою на обкладинці “Телегіду”, але нарвався на образи у мережі. За що виясміяли репера?

Репер хотів показати, над чим працював останнім часом, але його мережа висміяла.

Популярне

Останні новини