Найсильніший біль в житті Олесі Жураківської: втрата батька потягнула за собою ще одну сімейну трагедію

Олеся Жураківська втратила батька і ледь не втратила маму.

Олеся Жураківська неймовірно сонячна, позитивна та відкрита людина. Акторка пропагандує філософію щастя і вірить у те, що жінки можуть абсолютно усе. Її біографія повна прекрасних моментів, а фільмографія , здається от-от лусне. Однак, у житті зірки були й чорні смуги.

Втрата батька

18 років тому Олеся Жураківська втратила батька. Чоловік помер на дачі через відірваний тромб. Серце чоловіка зупинилося моментально. Акторка намагалася врятувати рідну людину і робила йому штучне дихання, однак все було марно – батько пішов життя.

Рідкісне фото з мамою Олесі.

Та на превеликий жаль, на цьому трагедія не закінчилася. Мати зірки, яка до нестями кохала свого чоловіка, не могла впоратися з горем.

Повернутися до життя

Олеся розповідає, що вродлива жінка, яка завжди дивилася за собою, робила манікюр та педикюр, фарбувала волосся, за рік абсолютно забула про себе. Жінка була недоглянутою і не мала жодного інтересу до життя. Це вдарило Олесю та її рідну сестру у саме серце. Адже разом з батьком пішла і колишня мати, до якої звикли дівчата. Вони мріяли повернути усміхнену та повну життя жінку, яка привела їх на цей прекрасний світ, і лише через рік вони досягли успіху в цій справі. Дівчата обманом заманили жінку до салону краси і привели її в порядок. Як би дивно це не було, однак саме цей обман допоміг і наступним ранком до Олесі повернулася колишня мама.

Акторка впевнена, що до життя маму повернули любов доньок та онуків. Олеся з сестрою постійно намагалися бути поруч з жінкою та допомагали проживати її горе хоча б не в самотності.

Схожі новини