Найсильніший біль в житті Олесі Жураківської: втрата батька потягнула за собою ще одну сімейну трагедію

Олеся Жураківська втратила батька і ледь не втратила маму.

Олеся Жураківська неймовірно сонячна, позитивна та відкрита людина. Акторка пропагандує філософію щастя і вірить у те, що жінки можуть абсолютно усе. Її біографія повна прекрасних моментів, а фільмографія , здається от-от лусне. Однак, у житті зірки були й чорні смуги.

Втрата батька

18 років тому Олеся Жураківська втратила батька. Чоловік помер на дачі через відірваний тромб. Серце чоловіка зупинилося моментально. Акторка намагалася врятувати рідну людину і робила йому штучне дихання, однак все було марно – батько пішов життя.

Рідкісне фото з мамою Олесі.

Та на превеликий жаль, на цьому трагедія не закінчилася. Мати зірки, яка до нестями кохала свого чоловіка, не могла впоратися з горем.

Повернутися до життя

Олеся розповідає, що вродлива жінка, яка завжди дивилася за собою, робила манікюр та педикюр, фарбувала волосся, за рік абсолютно забула про себе. Жінка була недоглянутою і не мала жодного інтересу до життя. Це вдарило Олесю та її рідну сестру у саме серце. Адже разом з батьком пішла і колишня мати, до якої звикли дівчата. Вони мріяли повернути усміхнену та повну життя жінку, яка привела їх на цей прекрасний світ, і лише через рік вони досягли успіху в цій справі. Дівчата обманом заманили жінку до салону краси і привели її в порядок. Як би дивно це не було, однак саме цей обман допоміг і наступним ранком до Олесі повернулася колишня мама.

Акторка впевнена, що до життя маму повернули любов доньок та онуків. Олеся з сестрою постійно намагалися бути поруч з жінкою та допомагали проживати її горе хоча б не в самотності.

реклама

Поділіться статтею

Об'явилася колишня наречена Ектора Хіменеса-Браво

Ольгу Мартиновську може посунути інша: як виглядає колишня Ектора Хіменеса-Браво, яку він познайомив з мамою

0
Навколо особистого життя головного судді кулінарного шоу "МастерШеф" Ектора Хіменеса-Браво ходить безліч чуток. Особливо після того, як в мережі заговорили про його роман з колегою по знімальному майданчику Ольгою Мартиновською. Та вона не єдина українка, яка підкорила серце палкого колумбійця.
Молода дружина Віктора Павліка Репяхова зчепилася з його колишньою

Молода дружина Віктора Павліка зчепилася з його колишньою: “Таку вродливу жінку проміняти на Буратіно”

Катерина Репяхова знову потрапила у пастку Лариси Созаєвої. Навколо молодої концертної директорки та Віктора Павліка знову зібралися хмари, а скандал набирає обертів. На чий стороні цього разу буде правда і як Катя буде взаємодіяти з аудиторією, зважаючи на відкритий конфлікт?
Де Руслана Лижичко виховуватиме свого первістка

Вагітна Руслана Лижичко готує дитячу для первістка: житиме в еко-домі з підземним басейном і зимнім садом

Вагітна Руслана Лижичко нещодавно натякнула на майбутнє поповнення в родині. Немаленький вік співачки посприяв тому, що її фанати вже зневірилися у можливості її материнства, але артистка не припиняє інтригувати публіку неодноднозначними натяками та історіями.
Ольга Сумська відповіла на критику сестри Наталії Сумської

Ольга Сумська зробила звернення до сестри Наталі після її критики: “Не варто недооцінювати мою активність”

0
Стосунки легендарних українських актрис Ольги та Наталії Сумських переживають не найкращі часи. Сестри не можуть знайти спільну мову вже не перший рік, про що стало відомо з їхніх інтерв'ю. Наталія відкрито розкритикувала Ольгу, після чого отримала від неї відповідь.
Як перша дружина Арсена Мірзояна дізналася про існування Тоні Матвієнко

Перша дружина Арсена Мірзояна більше не збирається терпіти суперницю: як жінка дізналася про Тоню Матвієнко

0
До шлюбу з донькою народної артистки України Ніни Матвієнко Тонею Арсен Мірзоян багато років прожив з іншою жінкою, яка двічі зробила його батьком. У відвертому інтерв'ю співак вперше поділився подробицями тієї розмови з першою дружиною, під час якої він розповів їй про почуття до Антоніни.

Популярне

Останні новини