Як звучить справжній голос Камалії? Найбагатша співачка України продемонструвала навички Захуру

Як звучить справжній голос співачки Камалії? Без обробки та бек-вокалу.

У житті співачки Камалії виникла одна проблема — після весілля з мільярдером Мохаммадом Захуром її талант стали обезцінювати, а всі заслуги списувати на старання та гроші її чоловіка. Важкий випадок!

Кар’єра Камалії

Для того, щоб пояснити глядачеві, що Наталія пробралася у шоу-бізнес набагато раніше, ніж одружилася з мільярдером, її матері та самій співачці доводилося постійно це пояснювати в різноманітних інтерв’ю.

Співачка Камалія.

Однак, журналісти або не вірять,  або ж використовують цю тему у власних цілях. Адже вона доволі популярна. У коментарях під публікаціями присвячених творчості співачки завжди можна знайти вислів стосовно безталанності жінки та протекції її чоловіка. Продовжуватися так не могло, і тому Камалія прийняла важливе рішення – довести свої здібності та талант.

Справжній голос

Усім давно відомо, що голос виконавців звучить зовсім по-іншому, коли артист виконує свою композицію вживу. За це концерти обожнюють і за це ж ненавидять. Тому, що не завжди артисти можуть впоратися з живим звуком і задовільнити очікування фанатів. У 2017 році Камалія вирішила розставити усі точки над “І” та завітала на сліпі прослуховування у вокальному шоу “Голос країни”.

Співачка виконувала пісню “Чорні брови, карі очі” і до неї повернулося аж три тренера. Таким результатом можуть погохизуватися далеко не всі артисти, які осмілилися піти на подібний крок. Виявилося, що окрім таланту у Камалії доволі багато сміливості та впевненості в собі. Артистка знає, чого вона варта і не боїться критики.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.