Тіна Кароль більше не Таня Ліберман: що зробила співачка, щоб не повертатися до свого лихого минулого

Тіна Кароль - безутішна вдова, яка досі не може забути смерті коханого. Чи правда, що артистка змінила ім'я, щоб попрощатися з минулим?

Тіна Кароль. Її справжнє ім’я – Тетяна Ліберман. Втім, ніхто на камеру її так жодного разу не називав. В усіх інтерв’ю лунає загадковий псевдонім.

Тіна Кароль
Тіна Кароль. Фото взято на просторах мережі. 

Важко вже й уявити, що яскраву та ніжну білявку колись кликали за іншим ім’я. Сама співачка не раз зізнавалася, що її псевдонім настільки сильно прижився, що вона й вважає його своїм справжнім ім’ям.

Тетяною Ліберман вони лишилася у своєму далекому минулому. Так її кликали у навчальному закладів, так її називав колишній продюсер Олег Чорний.

Фото Тіни Кароль висить на дошці пошани. Скріншот взято з програми “Шоуманія”.
Молода Тіна та її перший продюсер Олег Чорний. Фото взято на просторах мережі. 

Не розповідає на своїх сторінках, як називають співачку вдома і рідний брат Тіни. У всіх його публікаціях, він називає її пестливими словами, а не за ім’ям.

Проте, відомо, що сама Кароль давно змінила ім’я та прізвище офіційно за паспортом. Навіть у свідоцтві сина вона  – Тіна. Артистка зізнавалася раніше ще у 2013 році, що їй було важко носити прізвище “Ліберман”.

Кароль згадувала, що коли виступала на концертах у дитинстві (співати на публіку почала зірка ще у 12 років), її часто клеймили за національною ознакою. Люди перешіптувалися та називали юну співачку “жидівкою”.

Білявка не раз казала, що з інакшими прізвищами в нашій країні дуже і дуже важко жити. Суспільство жорстоко ставиться.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.