Чому зникла з екранів Слава Фролова та чи очікувати появу зірки у новому сезоні “Україна має талант”?

Слава Фролова - яскрава телеведуча, яку вся країна запам'ятала завдяки проекту "Україна має талант". Втім, по завершенню шоу, ця зірка зникла з екранів.

Слава Фролова. Ця яскрава одеситка підкорила серця всієї України, коли працювала у кадрі на проекті “Україна має талант”. Хоча спершу зірка бачила свою кар’єру виключно на радіо. Слава тривалий час працювала на “Europa Plus”.

Слава Фролова на шоу Україна має талант. Фото взято на просторах мережі.

У 2009 році вона вперше з’явилася у проекті і одразу її полюбили глядачі. Слава завжди була щирою на телеекрані, завжди посміхалася та намагалася підтримати навіть найбільш кумедних учасників, які точно не могли претендувати на місце у проекті.

Судді шоу "Україна має талант"
Судді шоу “Україна має талант”
Шоу Україна має талант зазнало популярності. Фото взято на просторах мережі.

Втім, коли шоу закрили, активна зірка продовжила свою діяльність медійної персони, але вже на цей раз, як організаторки власного проекту – “Арт-пікнік Слави Фролової”. Жінка на столичному ВДНГ розгорнула ціле містечко, де українці могли знайомитися з мистецтвом, а ще прослухати лекції знаменитостей.

Арт-пікнік Слави Фролової. Фото взято на просторах мережі.

Хоча на екранах Славу Фролову вже не побачити, вона не сидить склавши руки. Зірка займається підтримкою молодих сучасних художників. “Slava Frolova-Group” – це її дітище.

Крім цього, екс-суддя “Україна має талант” у січні пробувала себе у якості театрального режисера. Емоції перший досвід приніс незабутні.

Славі вдалося також сумістити кар’єру та материнство. Жінка виховує двох дітей: 9-ти річну доньку Серафиму, а також 17-річного сина Марка.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини