Понеділок, 17 Травня, 2021

Дружина Григорія Решетника розповіла, як їх старший восьмирічний син віддаляється: “Як мамі, приємно”

Христина Решетник — зразкова мама, яка ділиться усім з підписниками.

Зараз Григорій Решетник, його кохана дружина Христина та троє зіркових синів знаходяться на елітному курорті — Мальдівах. Туди подружжя відправилося за традицією, адже там вони відпочивали і минулого року, де почалася історія їхнього молодшого сина Олександра.

Христина Решетник — багатодітна зразкова мама

Христину Решетник по праву можна назвати самою зразковою мамою в українському шоу-бізнесі. Ця прекрасна дівчина ніколи не скаржиться, виховує своїх дітей вдень та вночі, радіє кожній дрібниці пов’язаній з ними, навіть такій, яка б засмутила інших мам та при цьому залишається дуже доглянутою і свіжою.

Більш того, Христина Решетник продовжує працювати. Звісно, робота її дещо спрощена, адже вона працює на свого чоловіка. На особистій сторінці Григорія у соціальній мережі Instagram вона пропонує потенціальними партнером зв’язатися саме з нею стосовно питань співробітництва.

Старший хлопчик росте

Старшому сину подружжя Вані  уже 8 рочків. Хлопчик добре виконує функції братика та доглядає за іншими малюками.

Нещодавно Христина Решетник похизувалася на особистому акаунті Instagram, що помітила, наскільки хлопчик сильно виріс. І виражається це, в першу чергу,  саме у поведінці хлоп’я. Зіркова дружина розповідає, що він вже вміє самостійно соціалізуватися — дуже швидко знаходить мову з незнайомими дітьми. Також йому важливий його особистий простір, у який він може запросити потенційних друзів. Христина навіть додала, що вигляд став у нього вкрай діловий. Мама таким змінам дуже рада.

Поділіться статтею

Холостяк-11

Фіналістки “Холостяка-11”: що відомо про головних претенденток на серце Михайла Заливако — біографія, фото

0
Уже в п'ятницю 21 травня стане відомо ім'я переможниці реаліті-шоу "Холостяк-11". На цей раз фіналісток буде більше — не дві, а три.
Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.
Дан Балан

Дан Балан після скандалу в “Голосі країни” заявив про новий шанс: симпатія до Тіни стала чимось більшим?

Дан Балан доволі рідко радує своїх підписників подібними заявами. Деякі з користувачів написали, що від публікауції співака ледь не втратили свідомість.

Популярне

Останні новини