Як виглядає квартира Сергія Лазановського, яку він виграв на “Голосі країни”: голі стіни і відсутні вікна

Як насправді виглядає виграш переможця головного вокального конкурсу України Сергія Лазоновського?

Сергій Лазановський став відкриттям цього сезону, адже зміг перемогти підопічну Тіни Кароль, який передрікали їй перемогу не тільки завдяки вокалу, але й авторитетності її наставника. Так, Тіна Кароль перемагала у “Голосі” аж 6 разів підряд.

Виграш Сергія Лазановського

Відомо, що у якості виграшу продюсери шоу пропонували учасникам виступ на сцені Atlas Weekend та квартиру у Києві.

Сергій зараз дуже активно веде свою особисту сторінку в соціальній мережі Instagram і публікує різноманітні фотографії з зустрічами фанатів, проектами, друзями, тощо. Сьогодні хлопець вирішив поділитися виглядом своєї квартири. Так, виявилося що житло майбутньої зірки знаходиться на ранньому етапі будівництва. За фактом квартири є тільки стіни, підлога та дах. Тому фотографувати її зсередини немає ніякого сенсу, адже жилою ця квартира стане не скоро.

Будинок у якому знаходиться нова квартира переможця шоу Сергія Лазановського.

Також хлопець поділився, що Надя Дорофеєва та Володимир Дантес скоро завітають до його рідного села Попільники, як вона і обіцяла на проекті. Поїздка планується на серпень місяць.

Нагадуємо, що Тіна Кароль після програшу з великим відривом вирішила попрощатися з командою “Голосу країни”. Так, співачка заявила що це був останній сезон, у якому вона приймала участь. Зрозуміло, що Тіна планувала це раніше, однак після програшу такий крок мав не самий виграшний вигляд. Втім, це непогано для шоу, адже йому потрібне деяке оновлення та свіжий погляд. Планується, що на місце Тіни Кароль посяде Юлія Саніна.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини