Костянтин Меладзе розсекретив ім’я шостої дитини рідного брата Валерія Меладзе: дівчинку назвали незвичайно

Дізнайтеся у статті, як Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва назвали доньку.

Свою третю вагітність Джанабаєва приховувала практично до останнього. Публіка дізналася про цікаве положення Альбіни все за місяць до пологів. У березні співачка опублікувала у своєму мікроблозі в Instagram фото з професійної фотосесії, на якій зроблено акцент на її помітно кругленький живіт. Незабаром після цього вона також поділилася своїми зворушливими знімками в піжамі і розповіла, як її сини сприйняли новину про швидке поповнення в родині.

Меладзе і Джанабаєва стали батьками
Меладзе і Джанабаєва стали батьками

Незабаром третя донька 55-річного Валерія Меладзе і його 42-річної дружини Альбіни Джанабаєвої з’явилася на світ. 12 квітня вона народилася в одній зі столичних клінік.

Ім’я крихітної красуні Меладзе

Новина облетіла мережу за секунду. До сих пір була відомиа тільки стать дитини – зіркові батьки віддали перевагу тимчасово приховати від громадськості ім’я крихітки. Однак рідний брат Меладзе, продюсер Костянтин озвучив ім’я своєї племінниці в ефірі програми “Люди великого міста”.

“Я вшосте дядько. Назвали Агата”, – поділився Костянтин.

Варто підкреслити, що Джанабаєва і Меладзе  намагаються зайвий раз не виставляти своїх дітей на очі публіки.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва
Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва

Так, довгий час зовнішність молодшого сина пари трималася від громадськості в строгому секреті. Фото з хлопчиком, на яких можна побачити його обличчя, досі  немає у відкритому доступі. Додамо, що новонароджену дочку Альбіна і Валерій поки не показали. Минулого місяця співачка вперше опублікувала фото Агати, але в кадр потрапила тільки рука дівчинки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини