Злата Огнєвіч запустила особисте життя та з головою пірнула в кар’єру: що варто знати про Холостячку?

Злата Огнєвіч розкрила всі карти розповіла, чому в неї не складалися стосунки з чоловіками.

Проект “Холостячка” продовжений на другий сезон, а головною героїнею, за серце якої будуть боротися чоловіки, стала прекрасна Злата Огнєвіч. Самотня співачка зважилася на кардинальні зміни у своєму особистому житті та вирішила шукати кохання на проекті. Сподіваємося, що наступний сезон буде ще кращим за попередній.

Що варто знати про головну героїню наступного сезону?

Злата Огнєвіч зізнається, що не могла будувати особисте життя через розвиток кар’єри. Так, перші серйозні стосунки, про які згадала співачка спочатку розвивалися добре та приносили задоволення, але згодом чоловік почав ревнувати співачку, адже та поверталася додому пізно через концерти.

У кінці кінців, все закінчилося ультиматумом: або кохання, або кар’єра. Злата обрала другий варіант і стосунки були розірвані.

Ще один роман, про який згадала Огнєвіч був з чоловіком, який взагалі не кохав співачку. Він просто хотів дізнатися про неї більше, і коли справа зайшла далеко, зізнався в цьому. Зараз жінка цілком готова до стосунків і розуміє свої помилки і помилки своїх партнерів.

Огнєвіч підкреслила, що була дуже схвильована своєю кар’єрою і займалася тільки нею. Однак, на сьогодні вона готова будувати здорові відносини.

Нагадуємо, що особистість наступної Холостячки стала відома зовсім нещодавно. Одразу після того, як її ім’я розсекретили, мережа наповнилася відривками з інтерв’ю Злати та її візиткою, яка наведена у статті. Сподіваємося, що Златі пощастить зустріти своє кохання на реаліті-шоу.

Поділіться статтею

Наталія Могилевська

Бездітна Наталія Могилевська серйозно переживає через свій немаленький вік: “Тільки пекти плюшки онукам”

Наталя Могилевська почала останнім часом забагато часу приділяти увагу ейджизму. Що це таке і чому турбує зірку, читайте у статті.
Ектор Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво зізнався у почуттях до молодої та відомої в мережі красуні: “Я закохався в неї”

Ектор Хіменес-Браво розповів неймовірну історію про дружбу зі своїми улюбленцями.
Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч закохана, і не в одного: Григорій Решетник розповів, що нова Холостячка заплуталася у почуттях

Григорій Решетник розповів, як проходять зйомки Холостячки та що відчуває головна героїня.
Учасники шоу Холостяк і Холостячка, які стали батьками

“Холостяцькі” діти: хто з учасників шоу “Холостяк” і “Холостячка” має дітей та як вони виглядають (ФОТО)

0
Мільйони глядачів стежать за тим, як головні холостяки і холостячки країни шукають кохання. Є серед них і ті, хто пішов далі та вже відчув радість батьківства.

Популярне

Останні новини