Середа, 23 Червня, 2021

Вагітна дружина Віктора Павліка не змогла знайти друзів серед світської тусовки: лише приятельки з минулого

Нещодавно Катерина отримала запитання стосовно друзів і вирішила показати їх публіці. Виявляється у шоу-бізнесі в концертного директора приятельок немає.

Молода дружина Віктора Павліка неодноразово розповідала, що стала концертним директором без протекції майбутнього чоловіка. Втім, дехто протягнув руку помічі молодій дівчині. Ним став відомий психолог Дмитро Карпачов. Катя запевняє, що вони з ним добрі друзі. Втім, бачаться вони вкрай рідко: майже раз у рік, живучи при цьому в тому самому місті. Дивне визначення дружби. Скоріш за все — напрацьовані зв’язки.

Друзі Катерини Репяхової

Нещодавно молода блогерка запропонувала своїм підписникам поставити їй декілька питань, які можуть їх цікавити. За словами Каті більшість людей цікавило оточення дівчини. Мовляв, вона з’являється тільки у компанії матері і свого чоловіка. А де ж друзі?

Виявилося, що у вагітної дружини Народного артиста таки є друзі, але всі вони залишилися з дитинства.

Скріншоти сторіз Каті Репяхової.

Медійних персон серед них не знайшлося. Більш того, дівчина дала зрозуміти, що деякі з них вже пішли життя. Цілком логічно зробити висновок, що Катя змогла подружитися з деякими людьми у школі та університеті, а у більш зрілому віці, будуючи кар’єру у шоу-бізнесі, вона не знайшла спільної мови ні з ким, окрім вищезгаданого Дмитра Карпачова.

Скріншоти сторіз Каті Репяхової.

Стосовно матері Катя пояснила: зустрічаються дуже часто тому, що живуть далеко лена від одної,  і мама приїхала до доньки погостювати на великий проміжок часу. Сама жінка мешкає в Донецьку.

Нагадуємо, що того ж дня в Каті Павлік запитали про її рідного батька. Блогерка не посоромилася та заявила, що її батько психологічно неврівноважена людина і вона з ним не спілкується.

Поділіться статтею

Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.
Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.

Популярне

Останні новини