Середа, 23 Червня, 2021

Андрій Данилко пояснив, як українські артисти обманюють систему та дають концерти для російських слухачів

Андрій Данилко був безпідставно звинувачений у зраді. Артист швидко розібрався з автором публікації, а потім пояснив дещо цікаве.

Нещодавно Андрій Данилко втрапив у гучний скандал сам того не очікуючи. Справа в тому, що відомий громадський діяч Стерненко звинуватив Народного артиста у його так би мовити зраді. Мовляв, Вєрка Сердючка блазнювала перед публікою в Сочі. Втім, не пройшло і доби, як виявилося, що виступав на Данилко, а його відомий двійник. Більш того, на фото добре видно, що це не обличчя української зірки.

Як зараз виступають українські зірки?

На запитання журналістів редакції “Страна” про виступ дружини Сергія Лещенко в Росії, Андрій Данилко дав дуже вичерпну та зрозумілу відповідь.

Андрій Данилко
Андрій Данилко

По-перше, він взагалі не знає, хто його дружина, і саме тому навколо неї немає скандалу. Мовляв, слідкують тільки за відомими особистостями.

По-друге, українські виконавці не перестали виступати для російських слухачів. Просто це відбувається в інших країнах. Так, якщо хтось хоче насолодитися музикою саме українського виконавця, йому доведеться влаштувати своє свято деінде.

Варто підкреслити, що саме таким чином українські зірки заробляють. Для них не проблема виїхати на концерт у Туреччину або в Дубаї та виступити для усіх бажаючих, які з’їдуться зі своїх країн.

Що ж стосується звинувачення у сторону Андрія Данилко, то Сергій Стерненко вже приніс свої вибачення артистові та пообіцяв зробити публікацію-спростування. Втім, Андрія Данилка це здається не втішило. Артист вважає, що удар по його репутації так чи інакше був зроблений, і такі речі добре запам’ятовуються публікою.

Поділіться статтею

Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.
Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.

Популярне

Останні новини