“На відому телеведучу напали у підворітті”: Леся Нікітюк постраждала від незнайомця під час прогулянки

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк обожнює жарти та розіграші, тому не дивно, що спілкується вона з такими самими людьми. Зі знаменитістю не засумуєш, а з її друзями тим більше.

На Лесю Нікітюк напали

Нещодавно на особистій сторінці зірки Нового каналу в соціальній мережі Instagram з’явився новий відеоролик, в якому знаменитість постала у ролі жертви. Так, зйомку вела її чи то знайома, чи то подруга Лесі Настя Єлісєєва. Вона зговорилася з Євгенієм Таллером про те, що той підбіжить до зірки та налякає її.

Кадри з опублікованого ролику.

Відеоролик почався з того, що Леся Нікітюк поставила ноги на ширині плечей та почала мотати головою, щось показуючи своїй співбесідниці. Операторка поквапила нападаючого і той з бузковим букетом у руках підбіг до дівчат та почав гучно кричати.

Леся Нікітюк не на жарт злякалася і відповіла таким таким самим криком. А сам ролик підписала: “на відому телеведучу напали у підворітті”. Вийшло колоритно та захоплююче.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк не дивлячись на те, що шанувальники зірки мріють побачити її у весільній сукні та фаті, досі приховує своє особисте життя. За словами ведучої, вона самотня і не збирається заміж.

Дівчина активно проводить час разом з мамою, друзями та своїм самим коханим улюбленцем Рафіком. Телеведуча активно з’являється в ефірах та запустила новий мерч для дітей. Усе, що відомо про особисте життя зірки, це те що вона знаходилася в романтичних стосунках зі своїм сусідом і навіть збиралася за нього заміж, але в якийсь момент стосунки зіпсувалися і пара вирішила розірвати роман. На нові подробиці від зірки розраховувати навіть не доводиться.

Популярне зараз

Схожі новини