Середа, 23 Червня, 2021

Філіп Кіркоров ставить занадто високі вимоги до власних дітей і не терпить зволікань: заможні також плачуть

Філіп Кіркоров, як виявилося, дуже суворий та вимогливий батько. Навіть занадто.

Здається, що у спадкоємців Філіпа Кіркорова Алли Вікторії та Мартіна просто неймовірне життя. Для них заздалегідь приготовані будинки, на них чекають розкішні автомобілі, а в банках стоять шалені суми, які також чекають, поки вони подорослішають. Але у всього є інша сторона медалі. І у випадку Алли-Вікторії та Мартіна — це надзвичайна вимогливість їхнього відомого батька, поп-короля Кіркорова.

Що розповіла директорка школи?

Філіп Кіркоров з дітьми
Філіп Кіркоров з дітьми

Керівник відомої на весь світ школи-студії “TODES” Алла Духова пояснила, чому Філіп Кіркоров вирішив більше не приводити доньку на заняття. Виявляється, у денс-студії дівчинка довго не затрималася: вже через пару місяців Кіркоров перестав водити Аллу-Вікторію на заняття, чим викликав численні запитання.

Алла Духова

В ефірі програми “Секрет на мільйон” директорка Алла Духова пояснила причину такого рішення. Виявилося, що Кіркорова не влаштувало, як його спадкоємиця витратила відведений їй час.

“Філіп, прийшов якось на репетицію і запитав: “Алла, скажи, здібна донька моя чи ні? ” Пройшов місяць або два з початку занять. Знову питання: “Ця дівчинка вже робить щось краще?” Я кажу, мовляв, так не можна, Алла-Вікторія тільки почала. Але у нього такі завищені вимоги, що він забрав доньку зі студії і вирішив розвивати її в іншому напрямку”, – підмітила вона.

Варто підкреслити, що часу уроки у Духової брали діти Жасмін, Олександра Ревви, Ані Лорак та інших. Коли Алла-Вікторія підросла, Кіркоров також захотів прилаштувати спадкоємицю в перевірене місце. Втім, виявилося, що співробітництво було дуже коротким.

Поділіться статтею

Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.
Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.

Популярне

Останні новини