Понеділок, 21 Червня, 2021

Хто оточує Руслана Сенічкіна: все, що відомо про особисті секрети телеведучого та чому він досі не одружився

Руслан Сенічкін — ще один холостяк з плюсів. Як він живе та з ким спілкується? Деталі у статті.

Руслан Сенічкін — доволі таємна особистість серед його життєрадісних та відкритих колег. Про його особисте життя нічого не відомо, так як він офіційно холостякує. Втім, журналістам час від часу вдається знайти деякі цікаві деталі про нього та його родину.

Сам серед жінок

Руслан є най старшою дитиною у родині. Після нього його мати Віра Антонівна народила двох дівчат-близнят — Тетяну і Анну.

Тетяна, Анна та Руслан Сенічкіни.

Одна сестра телеведучого живе в Севастополі і вже створила свою сім’ю. Інша ж залишилася в рідному Дніпропетровську з мамою. Втім, кого саме і куди занесла доля Руслан не уточнював. Близькі та рідні, вони бачиться вкрай рідко. Сенічкін не приховує — приїжджає тільки на свята і не завжди.

Особисте життя

Стосовно особистого життя Руслан нібито також щирий: коханої не має і не впевнений, що воно йому треба. Телеведучий підкреслив, що мав змогу створити родину, але майже точно знає, що воно того було не варте. Коли телеведучий говорить про романтичне життя, складається враження, що ця сфера може зашкодити його кар’єрі. Руслан запевняє, вже надто пізно для рандеву і йому самотнім комфортно.

Зірка плюсів не приховує того факту, що звик до самотності. В нього безліч жінок-подруг, а сім’ї навколо ніяк не порушують його спокою. В думки знаменитості не закладається ідея завести власну.

До речі, Руслан говорив, що в нього доволі багато скелетів у шафі і він не готовий їх обговорювати. Чи є це натяком стосовно його особистого життя?

Поділіться статтею

Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.
22 червня вшановують пам'ять Кирила Олександрійського

Свято 22 червня 2021: Кирилів день – обряди, заборони та народні прикмети, які визначать кінець літа

Перший місяць літа підходить до кінця. Дізнайтеся, що відзначали наші пращури 22 червня та яких прикмет намагалися дотримуватися.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.

Популярне

Останні новини