Понеділок, 21 Червня, 2021

Ані Лорак забрала звинувачення до Меладзе назад через тиск зіркового оточення: “Навіть друзі не підтримали”

Ані Лорак виправдалася не просто так, а через тиск її оточення. Про це розповіла Оля Полякова під час розмови з психологом.

Вже близько місяця у вітчизняному та російському шоу-бізнесі неспокійно. Причиною бурхливих обговорень та скандалів стала Ані Лорак та її заява про домагання Костянтина Меладзе під час їхнього співробітництва. Безліч зірок стало на бік продюсера, захищаючи його честь перед журналістами. І зовсім невелика частина знаменитостей приєдналася до Кароліни, яка була засмучена через скандал.

Ані Лорак забрала свої слова назад

Так, неділю тому Ані Лорак не витримала пліток та ажіотажу навколо неї і зробила заяву. Зірка музичної сцени підкреслила, що журналісти повністю перекрутили її слова та виставили гідну людину у негідному світлі. У цій ситуації напружують одразу декілька фактів: співачка довго мовчала перед тим, як забрати свої слова назад; вона так і не пояснила, що означали її слова “горизонтальне положення” (у яке намагався перевести Костянтин їхнє спілкування); Лорак почала проходити через ряд таких проблем, як вилучення в неї компанії та відсутність запрошень на музичні премії майже одразу після того, як Отар Кашанашвілі публічно її попередив про те, що жарти з братами Меладзе — зовсім не жарти.

Думка Олі Полякової

Нещодавно Оля Полякова влаштувала прямий ефір з психологом, який присвятила саме проблемі Ані Лорак. Так, зірка підкреслила, що співачка зараз знаходиться під великим тиском від зіркового оточення і заявила, що навіть друзі Кароліни її не підтримали.

Суперблондинка говорила про проблему так, ніби знає усі деталі і розумінням, що Лорак була вимушена “дати задню”. Що, власне, зірка і озвучила в даному  відеоролику.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.
Гайтана

Гайтана знаходилася у любовному трикутнику і навіть не здогадувалася про це: правду розповів брат коханого

Нещодавно Гайтана розповіла особисту історію, яка дуже сподобалася підписникам.
Тіна Кароль

Фантомний біль. Як Тіна Кароль переживала смерть чоловіка Євгена Огіра і що тримало її на ногах: це не син

Тіна Кароль знову заговорила про свою трагедію та доповнила її деталями.
Настя Каменських

“Дякую тобі за все”. Настя Каменських попрощалася та розсталася з найближчим чоловіком у своєму житті

Настя Каменських досі переживає білі утрати і намагається з ними впоратися, як може.

Популярне

Останні новини