Середа, 16 Червня, 2021

Маленька Маша з серіалу “Вороніни” виросла та змінилася до невпізнаваності: стала справжньою моделлю

Діти, які знімаються у культових проектах завжди ризикують лишитися акторами однією ролі. Та це не у випадку з Машою з серіалу "Вороніни".

Серіал “Вороніни” – це телеепопея про середньостатистичну родину, в якій є троє дітей та досить молоді батьки, які намагаються ужитися на одній території зі старшими родичами.

Проект став улюбленим ситкомом багатьох українців та взагалі мешканців пострадянського простору. Чого тільки вартий був Микола Воронін з його коронними фразочками та суворим почуттям гумору.

Серіал “Вороніни” – головний акторський склад.

Наймилішою героїнею стала дівчинка, яка зіграла Машу. Їй дісталася роль старшої сестрички двох близнюків. За сюжетом Марійка вже ходила до школи і у серіалі вона озвучувала питання, які найчастіше ставлять діти її віку: про кохання, про сенс народження малюків і тому подібне.

Головні герої серіалу “Вороніни”. Фото взято на просторах мережі.

Подивіться, якою стала підросла дівчинка з очима-бусинками.

Марія Ілюхіна

У реальному житті акторку звати також Марія. Їй вже виповнилося 17 років. Окрім гри у кіно, дівчина професійно займається спортом (гімнастикою) та блогерською діяльністю. Наразі за її життям стежить понад 300 тисяч підписників в Інстаграмі.

Дівчина не соромиться виставляти далеко не дитячий контент: разом зі своїм хлопцем Ілюхіна показова цілується на камеру:

Акторка й сама дивується, як встигла за 17 років так кардинально змінитися. На свій День народження Марія опублікувала фотопорівняння себе у ролі доньки Кості та Віри Вороніних та теперішній свій образ.

Поділіться статтею

Григорій Чапкіс

Апартаменти з цілим музеєм нагород: як виглядає київська квартира, що дісталася молодій дружині Чапкіса

0
Легендарний український хореограф Григорій Миколайович Чапкіс помер на 92-му році життя, залишивши після себе спадщину для своєї молодої дружини Міли.
Ксенія Мішина

Вагітна Ксенія Мішина одягла обручку та показала круглий живіт: приховувати щастя немає більше сенсу

0
Відома українська акторка та головна героїня першого сезону романтичного шоу "Холостячка" Ксенія Мішина здивувала шанувальників неочікуваними світлинами.
Тіна Кароль та Євген Огір

Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра триває навіть після його смерті: “Ми разом у небі і на землі”

0
Відома українська співачка Тіна Кароль заміжньою була лише раз, і схоже, що її серце досі болить, адже коханого немає поруч з нею ось уже 8 років.
Ірина Білик

Просторне бунгало з сонячними батареями: де живе Ірина Білик разом з маленьким сином, але без чоловіка

0
Українська поп-діва Ірина Білик зовсім недавно оголосила про розлучення зі своїм п'ятим чоловіком Асланом Ахмадом, що ніяк не вплинуло на її добробут.

Популярне

Останні новини