Понеділок, 21 Червня, 2021

Ані Лорак, Оля Полякова та інші зірки, які звинуватили Костянтина Меладзе у домаганнях: продюсер мовчить

Відомий композитор і продюсер Костянтин Меладзе опинився в самому центрі гучного скандалу зі звинуваченнями в домаганнях.

Першою про непристойні пропозиції з боку Костянтина заявила співачка Ані Лорак. За її словами, одного разу Меладзе пропонував їй допомогу в кар’єрі в обмін на особисті відносини. Нібито, він виставив особливі умови співпраці, які переходили допустиму межу, а після отримання відмови продюсер заборонив всім своїм знайомим з індустрії спілкуватися з Ані.

Ані Лорак та Костянтин Меладзе
Ані Лорак та Костянтин Меладзе

Незабаром після того, як на Лорак обрушилася купа критики, за неї заступилася українська Суперблондинка Оля Полякова. Зірка записала в соціальних мережах відеозвернення, де повідомила, що вірить Кароліні, оскільки і сама отримувала таку пропозицію все від того ж Меладзе.

Громадський резонанс привів до того, що Ані буквально відмовилася від сказаного раніше, заявивши, що насправді вона не мала на увазі нічого такого — це журналісти все перекрутили. Полякова ж вважає це неправильним, як і поведінку тих колег по сцені, які взялися очищати репутацію Меладзе. Зокрема, мова йде про Надію Мейхер та Анастасію Приходько.

“Всі інші, бажаючи обілити або виділити себе з цієї ситуації, говорили: “Що ви ?! Я не така, мені ніколи не можна навіть такого запропонувати”. Хоча ці люди в приватних бесідах зовсім інакше говорять і зовсім інші речі розповідають”, — підкреслила Оля.

Фрагмент з відеозвернення Олі Полякової в підтримку Ані Лорак
Фрагмент з відеозвернення Олі Полякової в підтримку Ані Лорак

На даний момент останньою, хто приєднався до звинувачень в домаганнях щодо Костянтина Шотаєвича стала екс-солістка групи “ВІА Гра” Тетяна Найник. Виконавиця згадала, як після чергових гастролей продюсер запросив її на розмову, в рамках якої посадив на коліна і почав хапати за стегна.

Тетяна Найник
Тетяна Найник

Меладзе ж зі свого боку прийняв тактику мовчати і не давати ніяких офіційних коментарів з приводу скандалу.

Поділіться статтею

22 червня вшановують пам'ять Кирила Олександрійського

Свято 22 червня 2021: Кирилів день – обряди, заборони та народні прикмети, які визначать кінець літа

Перший місяць літа підходить до кінця. Дізнайтеся, що відзначали наші пращури 22 червня та яких прикмет намагалися дотримуватися.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.
Гайтана

Гайтана знаходилася у любовному трикутнику і навіть не здогадувалася про це: правду розповів брат коханого

Нещодавно Гайтана розповіла особисту історію, яка дуже сподобалася підписникам.

Популярне

Останні новини