Міка Ньютон вперше показала фото з весілля з американським бізнесменом: неймовірної краси наречена

Оксана Грицай, а саме так насправді звуть героїню нашої сьогоднішньої статті, здобула популярність після виходу кліпу на свою пісню “Аномалія”. Її ж хіти звучали в телесеріалі “Кадетство”, який був дуже популярний і збирав біля екранів мільйони глядачів.

У 2011 році Міка представляла Україну на пісенному конкурсі “Євробачення”, після чого поїхала підкорювати Америку, хоча на той момент про її успіх можна було тільки мріяти. Проте, в Лос-Анджелесі Ньютон зайнялася просуванням себе як виконавиці на англомовну аудиторію, а її мета — завоювати престижну музичну нагороду “Греммі”.

Міка Ньютон на Євробаченні
Міка Ньютон на Євробаченні

Вирішуючи перебратися до США, артистка і уявити собі не могла, що їй доведеться викладати вокал та відвідувати всі кастинги. Було важко, в якийсь момент вона навіть думала все кинути і повернутися до рідних, проте в її долю втрутився випадок.

В нічим не примітний день в нічим не примітному супермаркеті Міка познайомилася з американцем на ім’я Кріс Сааведр — своїм майбутнім чоловіком. Кріс володіє американським модельним агентством. Чотири роки закохані перевіряли відносини на міцність, після чого зіграли пишне весілля.

Міка Ньютон зі своїм чоловіком
Міка Ньютон зі своїм чоловіком

На честь річниці подружнього життя Ньютон опублікувала у себе в Інстаграмі зворушливий вітальний пост для коханого, прикріпивши цілу серію весільних фото:

“Вітаю нас з ювілеєм! Святкуємо 7 років кохання! Дякую, Кріс, за те, що ти найкращий чоловік і друг. Ти найсильніша людина з усіх, кого я знаю, і дякую тобі за те, що ти підтримуєш мене, коли я відчуваю, що у мене немає сил справлятися з усім. Останні 2 роки були справжніми американськими гірками, і я знаю, що володіти агентством і мати дружину — це іноді занадто, але ти можеш навіть більше! Я не уявляю свого життя без тебе! Я дуже тебе люблю!”, — написала зірка.

Весілля Міки Ньютон
Весілля Міки Ньютон
Весілля Міки Ньютон
Весілля Міки Ньютон
Весілля Міки Ньютон
Весілля Міки Ньютон

Не можна не відзначити, що нареченою Міка була надзвичайно гарною, про що написали багато коментаторів. А от американськими гірками вона називає свою боротьбу з раком, який наздогнав її абсолютно несподівано. Детальніше про це читайте тут.

Популярне зараз

Схожі новини