(Відео) Максим Галкін станцював з 7-річною донькою Лізою запальне танго: “Нагадує мультфільм Ну, почекай!”

Максим Галкін неабияк розхвилював мережу запальним танго з Лізою.

Максим Галкін і Алла Пугачова стали батьками в 2013 році. Поповнити зіркову родину допомогла сурогатна мати, однак відомо, що Пугачова брала активну участь в процесі пологів.

На момент появи дітей на світ Примадонні виповнилося аж 64 роки. Саме цей фактор став вирішальним при зверненні до суррогатного материнства. При цьому шоумен і співачка обидва є біологічними батьками близнюків. Це стало можливо завдяки рішенню Алли Борисівни заморозити свої яйцеклітини, яке вона прийняла за кілька років до весілля з Максимом. Примітно, що до одруження ведучий не знав, що зможе мати нащадків від легенди вітчизняної естради.

Щасливий батько Максим Галкін

На даний момент 44-річний Максим Галкін і 72-річна Алла Пугачова виховують семирічних близнюків Гаррі і Лізу. Шоумен багато часу проводить з родиною і охоче ділиться зворушливими фото і відео з дітьми на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Так, сьогодні він опублікував ролик, у якому танцює запальне танго з дочкою.

“Наша ранкова Кумпарсіта”, – підписав відео Галкін.

Безліч користувачів знайшли їх дуже схожими з героями мультфільму “Ну, почекай!”.

Скріншот коментарів під публікацією.

До слова, про здібності маленької Лізи до танців відомо давно: її зірковий батько неодноразово демонстрував пластичність і творчий підхід дівчинки до даної справи. Наприклад, в квітні шоумен показав, як дівчинка імпровізує під музику. Ліза виконувала етюди, поки її брат грав на електричному піаніно.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини