Все, що відомо про юного сина Наташі Корольової і Тарзана: навчився в батька танцювати на пілоні

Співачка Наташа Корольова одружена з танцюристом Сергієм Глушко, більш відомим під псевдонімом Тарзан, з яким вони разом виховують сина Архипа.

Архип з’явився на світ у 2002 році, а зараз йому вже 19. В дитинстві хлопчик був абсолютно байдужий до шоу-бізнесу. Він захоплювався вивчення японської мови, деякий час навіть жив в Америці, де навчався у мовній школі, однак тепер вподобання хлопця змінилися.

Наташа Корольова і Тарзан з сином
Наташа Корольова і Тарзан з сином

Юний герой нашої сьогоднішньої статті будує співочу кар’єру під сценічним ім’ям Грек, щоб не використовувати знамениті прізвища матері і батька. На його рахунку вже 4 пісні та 3 кліпи, також він неодноразово виходив на сцену з Наташею, де публіка дуже тепло зустрічала спадкоємця улюбленої артистки.

Співачка, звичайно, підтримує захоплення Архипа музикою, але в той же час переймається, як би через творчість він не забув про навчання.

Архип Глушко і Наташа Корольова
Архип Глушко і Наташа Корольова

Захоплення Тарзана теж не оминули увагою сина пари. Музику він поєднує з пілонним спортом, поєднуючи в ньому елементи хореографії, гімнастики та акробатики. Примітно, що хлопець займається цим не просто як любитель. Він навіть бере участь в змаганнях, причому разом зі своєю нареченою – 20-річною танцівницею Мелісою Фокс, це її псевдонім.

Пропозицію руки і серця Архип зробив коханій на День всіх закоханих 14 лютого, на що та відповіла згодою.

Архип зі своєю нареченою
Архип зі своєю нареченою

Корольова, як турботлива матір, хоч і не схвалює бажання сина зв’язати себе узами шлюбу в такому юному віці, проти не виступає, Тарзан дружину підтримує.

“Архип – приваблива молода людина, а тому в його житті буде ще не одна фейкова церемонія. Будемо відзначати!”, – сказала Наташа.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини