Таємна дружина Олега Винника підкреслила форми та показала, що головний вовк країни приховує від інших

Красуня-дружина Олега Винника захоплює увагу мільйонів шанувальників бездоганною фігурою.

Мабуть подібним успіхом та славою не може похизуватися жодна бек-вокалістка світу. Таюне стала невід’ємною частиною виступів головного вовка країни Олега Винника і змогла завоювати власну аудиторію. Зараз у талановитої співачки безліч шанувальників її творчості, які з нетерпінням чекають її гастролей та жадають сольних пісень від неї. Втім, з якоїсь причини вона продовжує співпрацювати з Олегом Виником. Ця причина відома кожному українцю.

Таюне і Олег Винник
Таюне і Олег Винник

Роман Таюне та Олега Винника

Українські ЗМІ вже давно розкрили подружню пару. Олег Винник і його Таюне одружилися давно, ще за студентських часів. Принаймні так стверджують односельчани повелителя вовчиць. Мовляв, зіграли два весілля. Спочатку в одному селі, потім в іншому.

Згодом Олег Винник рушив до Німеччини, де працював гувернером, а потім став зіркою театру. І не дивно, що Таюне також дивним чином опинилася саме там. В одному з архівних інтерв’ю Олег розповідав, що в нього є дружина та син. Зараз вони є зірками на батьківщині і збирають цілі стадіони.

Стиль Таюне

У Таюне, як і в будь-якої успішної жінки, вже з’явився власний стиль. Вона завжди надає перевагу темним кольорам та обтягоючим фасонам. Якщо вона не вийшла на сцену у мінісукні, значить обере щось більш підкреслююче її фігуру. Так, нещодавно на одному акаунті Таїсії Сватко з’явився відеоролик, на якому зірка постала у шкіряномум комбінезоні. Кращого костюму для того, щоб показати абсолютно усі принади годі й бажати. Певно модельєри ліпшого не придумали. У ньому Таюне була схожа на супергероїню.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини