Найкраща подруга Пугачової Лайма Вайкуле кардинально змінила імідж: вперше за всю свою кар’єру не блондинка

Лайма Вайкуле протягом багатьох років дивує шанувальників елегантністю та шармом, але тепер фанатам доведеться звикати до нового іміджу співачки.

Героїня нашої сьогоднішньої статті в цьому році зустріла своє 67-річчя, проте в це важко повірити. Неповторна Лайма Вайкуле раз-у-раз дивує моложавим видом, з приводу чого в мережі регулярно виникають бурхливі суперечки – чи вдавалася артистка до пластичних операцій.

На цей же раз виконавиця по-справжньому вразила публіку своїм оновленим образом. Несподівано для всіх Лайма з блондинки перетворилася на брюнетку, тоді як шанувальники її таланту звикли бачити зірку зі світлим волоссям. Стильна хустка, темні сонячні окуляри та яскрава помада на губах ефектно підкреслили нову зачіску зірки.

У підписі до посту артистка не написала нічого і тим самим ввела підписників у подив. Так, в коментарях під свіжим фото Вайкуле в Інстаграмі з кардинально новим іміджем користувачі дивуються. Більшість вважають, що раніше було краще, хоча деякі прихильники все ж похвалили знаменитість за сміливість:

  • “Ви чудові в будь-якому образі!”;
  • “Ніби й не Лайма…”;
  • “Вау! Оце перезавантаження! Розкішна Кармен з трояндою!”;
  • “Блондинка звичніше, образ більш ніжний”;
  • “Несхожа на себе, інша”;
  • “А хто це? Ну не Вайкуле ж”;
  • “Дуже несподівано…”, – пишуть коментатори.
Лайма Вайкуле на сцені
Лайма Вайкуле на сцені

Не можна не відзначити, що останнім часом шанувальники неодноразово натякали співачці на надто вже серйозні експерименти із зовнішністю, які вона демонструє в особистому мікроблозі. Дійшло до того, що нерідко Лайму впізнають виключно за голосом, який все ще залишається незмінним і впізнаваним, на щастя фанатів.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.