У мережі спливло відео зі справжнім голосом співачки Славії: як співає насправді екс-дружина Дзідзьо

Співачка Славія не раз казала, як відчувала у шлюбі, що її талант не визнається її чоловіком Дзідзьо. Послухайте, як звучить голос артистки без фонограми.

Дзідзьо та Славія цього року розлучилися. Артистка заявила, що у стосунках з Михайлом Хомою вона відчувала, як пригнічується її талант. Жінка не раз розповідала в інтерв’ю, що чоловік нібито її оберігав від всіх негативних сторін шоу-бізнесу, але разом з цим вона не відчувала розвитку своєї особистості.

Славія
Славія

Зараз співачка активно працює над своєю кар’єрою та випускає треки. Студійні записи користуються популярністю у мережі, але мало хто пам’ятає, як звучала Славія, коли вперше вийшла на сцену у шоу “Х-фактор”.

Тоді вона представлялася ще просто, як Слава. На виступ приїхала сама, а на камеру обгрунтувала таке рішення тим, що їй потрібно бути максимально зібраною в моменті. Виявляється, тоді у 2018 році Ярослава викладала вокал, а не заробляла співами.

Та журі було відомо, що перед ними на сцені виступає дружина Дзідзьо. Олег Винник одним із перших поставив болюче запитання:

“Втомилися чекати чоловіка вдома?”

Олег Винник був суддею Х-фактор 9 сезон, де й виступала Славія

Артистка зніяковіла. Ярослава розповіла, що її Дзідзьо навіть не знає про її рішення виступати на сцені, виявляється, що прийшла тоді, коли чоловік був на гастролях. Сором’язливо співачка розповіла, що сама вирішила прийти на кастинг.

Заспівала Ярослава свою авторську пісню. Присвячена вона була почуттям та, звісно, коханню.

Зал підтримав артистку гучними оплесками. Одним з перших підтримав талант співачки саме Олег Винник. Ще одне “так” пролунало від Насті Каменських. Ярославу взяли у сезон.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини