ТОП-5 зіркових мам, які після пологів стали виглядати стрункіше: Тіна Кароль, Поліна Гагаріна та інші зірки

Багато жінок переживають, що після вагітності не зможуть скинути ваги. Та перші леді шоу-бізнесу доводять своїм прикладом, що це не тільки можливо не тільки повернути собі колишню форму, а й зробити її ще кращою.

Редакція “Сенсація” зробила підбірку представниць шоу-бізнесу, які вразили перевтіленням після пологів.

Поліна Гагаріна

Співачка відзначалася неймовірно миловидною зовнішністю. При цьому, за молодих років Поліна була пухкенькою. Та після пологів співачка грунтовно взялася за свою фігуру.

Поліна Гагаріна

Тіна Кароль

Українська поп-діва коли була вагітна Веніаміном навіть й гадки не мала, що її фігура кардинально зміниться. Та, доклавши зусилля, Тіні вдалося стати майже Голлівудським еталоном краси.

Тіна Кароль

Ані Лорак

Артистка з юнацтва захоплювалася спортом та гімнастикою. У 2009 році, коли вона завагітніла, то свою активну діяльність значно спростила. Звідси й зайві кіло. Та навіть зараз, у свої 42, Кароліна може похизуватися стрункою талією та худими ніжками. На пляжі вона – перша красуня.

Ані Лорак

Марія Кожевнікова

Зірка серіалу “Універ” під час першої вагітности поправилася на 25 кіло, а під час другої на 40. Та після того, як на руках вже стала пестити немовлятко, Марія вирішила грунтовно зайнятися харчуванням та спортом – і знову стала стройняшкою.

Марія Кожевнікова

Василіса Фролова

Худорлява від природи, Василіса під час вагітності обзавелася пухкенькими щічками та пишною талією. Дуже скоро після пологів теледіва повернулася до своєї звичної форми і вже хизується новими світлинами в Інстаграмі.

Василіса Фролова

 

Схожі новини