“Вагітна” Лідія Таран ховає круглий животик за вільними сукнями: на цей раз тато точно не Доманський

Завжди серйозна в кадрі журналістка Лідія Таран поза камерами перетворюється на турботливу маму, яка, схоже, готова подарувати життя ще одній дитині.

Героїня нашої сьогоднішньої статті самотужки виховує дочку-підлітка Василину. Хоча не зовсім самотужки – батько дівчинки Андрій Доманський фінансово допомагає ростити телеведучій спільну дитину, а також бачиться з нею в міру можливостей. Мамою Таран стала в 30 років і, за її власними словами, народження доньки анітрохи не завадило її кар’єрі:

“Вони [діти] дають таке перезавантаження, таке переосмислення життя, багато або починають ще з більшим завзяттям працювати і досягати успіху, або кардинально змінюються внутрішньо і знаходять себе в зовсім інших сферах діяльності”.

Лідія Таран з донькою Василиною
Лідія Таран з донькою Василиною

Зараз Лідія і Василина кращі подруги. Звичайно, режим суворої мами вона іноді просто змушена включати, але це обов’язок кожного з батьків. Цікаво, що журналістка рада тому, що їх шляхи з Доманським розійшлися, адже якби вони всупереч всьому продовжували терпіти одне одного і не розходилися, їх дочка жила б в обстановці нелюбові, недовіри і тихих конфліктів:

“Неминуче у неї б сформувався комплекс провини. Слава Богу, у нас немає такого”, – розповідала зірка.

Лідія Таран і Андрій Доманський
Лідія Таран і Андрій Доманський

Маючи достатній досвід в материнстві, Таран подумує про другу дитину. Більш того, вона навіть готова зробити паузу в роботі і піти в другій декрет, хоча про наявність поруч з собою чоловіка, від якого телеведуча хотіла б народити, нічого не говорить. Втім, шанувальники Лідії в мережі вже виглядають будь-які натяки на вагітність. Особливо під фотографіями у вільних сукнях.

Фото, які наштовхнули користувачів мережі на підозри Лідії Таран у вагітності
Фото, які наштовхнули користувачів мережі на підозри Лідії Таран у вагітності
Коментарі користувачів Інстаграм
Коментарі користувачів Інстаграм

Сама знаменитість на подібні коментарі не відповідає, зберігаючи інтригу.

реклама

Поділіться статтею

Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою Ніною і нахлібником Мірзояном

Крихітна кухня в коридорі: Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою Ніною і нахлібником Мірзояном

Як відомо, донька легендарної української співачки Ніни Матвієнко Тоня проживає разом з чоловіком у будинку матері. Як виявилося, місця їм зовсім не вистачає.
Дмитро Дікусар розповів про новий роман

36-річний Дмитро Дікусар розповів про новий роман: мріє про щасливу сім’ю з колишньою Іриною Білик не полишив

Зірковий хореограф Дмитро Дікусар відверто розповів про свою нову обраницю та розкрив усі секрети особистого життя. З ким зараз зустрічається чоловік - читайте далі.
Єгор Гордєєв романтично обійняв Шовкопляс та ніжно взяв її за руки

Єгор Гордєєв романтично обійняв Шовкопляс та ніжно взяв її за руки: оператор, який все зняв, отримав тумаків

Популярний український телеведучий Єгор Гордєєв засвітився на камеру в обіймах Нелі Шовкопляс, і здивував реакцією, яку продемонстрував на зйомку.
Як зараз виглядають актори Іронії долі

Як зараз виглядають актори “Іронії долі”: хто з зірок новорічного хіта постарів та помер, а хто зберіг молодість

"Іронія долі" - один із найулюбленіших фільмів для мільйонів телеглядачів. Напередодні Нового року улюблені герої з'являються у кожному домі. Давайте подивимося, як змінилися актори, які втілили їх у легендарній стрічці.
Олег Винник і Таюне

Таємні діти Олега Винника і Таюне: скільки їх та як виглядають нащадки артистів, які тримаються в тіні батьків

Олег Винник - один із провідних українських співаків на вітчизняній естраді. За його життям спостерігають мільйони прихильників, однак співак не поспішає розкривати їм секрети особистого життя. Та все ж деякі факти дізнатися вдалося.

Популярне

Останні новини