Секрет Людмили Барбір: чия кров тече у венах ведучої та що пов’язує її з Сенічкіним, крім дружби і роботи

Людмила Барбір розповіла дуже цікаві речі журналістам. Чия кров тече у її венах та що в неї спільного з Русланом Сенічкіним?

Людмила Барбір та Руслан Сенічкін є давніми друзями. Про це знає увесь шоу-бізнес. І не дивлячись на те, що вони бездоганно виглядають разом, Людмила та Руслан – не пара. Разом вони багато подорожують, працюють, снідають, вечеряють, разом гуляють і разом займаються цікавими їм справами. Але виявилося, що і це не все, що пов’язує їх. Нещодавно Людмила Барбір розсекретила, яке заняття ще зблизило їх з Русланом, а також поділилася новиною про те, що дізналася, яка кров тече у її венах.

Що пов’язує Руслана Синічкіна та Людмилу Барбір?

Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс та Руслан Сенічкін
Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс та Руслан Сенічкін

Справа в тому, що Людмила Барбір на прикладі свого близького друга Руслана вирішила зробити ДНК-тест і з’ясувати, як аж кров тече у її винах. Дослідження робили в США.

“Крім нашої гуцульської, європейської крові, в етнічному складі моєї ДНК є кілька відсотків з Уельсу, Шотландії, Ірландії і Японії, а також євреїв Ашкеназі. Дізнавшись про це, мені тепер хочеться більш детально розібратися в моє походження, тому я звернулася до історика, який досліджує архівні документи”, – поділилася Людмила Барбір.

Варто відмітити, що результати Руслана також вражають. Сенічкін виявився брюнетом неспроста: у телеведучого тече кров турецьких ханів і прибалтів. Що, судячи з його зовнішності, дуже відчутно. Але і сама Людмила Барбір мала походить на чистокровну слов’янку. Тепер зіркові друзі зайняті тим, що досліджують своє генеалогічне дерево та працюють з істориками у спробах з’ясувати, хто ж їхні пращури.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини