Лілія Ребрик у рожевому сарафані показала округлий живіт: ведуча розквітла під час вагітності у 40 років

Відома ведуча Лілія Ребрик знову завагітніла. Живіт такий об'ємний, що вже не приховати літньою сукенкою.

Лілія Ребрик опинилася у цікавому стані. Іменита ведуча показалася з великим животом на камеру. Зірка вже має двійко діток, які народилися у шлюбі з хореографом Андрієм Диким.

Лілія Ребрик з сім'єю
Лілія Ребрик з сім’єю

Родина обожнює проводити час разом у своєму заміському будинку та подорожувати разом.

Хто батько третьої дитини?

Втретє “завагітніти” Лілії вдалося на зйомках комедійного серіалу “Папаньки”. За сценарієм героїня акторки, Свєта Козаченко – при надії. Живіт, звісно, бутафорський.

Лілія Ребрик влаштувала запальні танці з вагітним животом

Цікаву історію повідала сама Лілія. Виявляється, коли відбувалися зйомки другого сезону цього ж серіалу, Ребрик у реальному житті чекала на другу донечку – Поліну. Зірка згадує, що її сильно мучив токсикоз, але на камеру цього не можна було показувати в жодному разі. Як на зло, ще й траплялися сцени, де потрібно було проводити час у кафе за обідом.

Лілія дуже мучилася від запахів і фактично не могла їсти.

Та зірка не шкодує, що їй довелося пережити такий досвід. Як акторці, їй це дуже допомогло, адже у третьому сезоні її героїню зробили вагітною.

Готуючись до зйомок, Лілія Ребрик згадувала всі емоції, переживання, а головне відчуття, які їй довелося пережити, коли носила під серцем маленьку Полю.

До речі, зірка вражена наскільки якісно зробили їй бутафорський живіт. Він не тільки виглядає натурально, а ще й може рухатися та “дихати”.

Лілія Ребрик показала себе на зйомках серіалу “Папаньки”

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини